دیدار به یاد ماندنی یوونتوس در برابراتلتیکومادرید

دیدار به یاد ماندنی یوونتوس در برابراتلتیکومادرید:یوونتوس برای ادامه حضور در لیگ قهرمانان، مانعی بزرگ به نام اتلتیکومارید را پیش روی خود دارد.
یوونتوس امشب در شرایطی در تورین میزبان شاگردان دیگو سیمئونه خواهد بود.که بازی رفت در استادیوم واندا متروپوولیتانو با برتری 0-2 اتلتیکومادرید به پایان رسید .
یوونتوس برای صعود به دور بعد کار دشواری پیش رو دارد.اما مشکل بزرگ یوونتوس، خط دفاعی قدرتمند اتلتیکومادرید است.
در چهار دیدار آخر این تیم در لیگ قهرمانان، یان اوبلاک موفق به ثبت کلین شیت شده است . در سه تقابل اخیر با یوونتوس نیز دروازه اتلتیکومادرید باز نشده است.

ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری خودش پیش از بازی امشب با اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان عنوان کرده . نباید از این بازی به عنوان بزرگترین بازی فصل یوونتوس نام برد. یووه در بازی رفت با دو گل مغلوب اتلتیکو شد.
آمار سیمئونه کیفیت کار او را نشان می دهد. او با اتلتیکو دو بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده است. اتلتیکو یکی از بهترین تیم های اروپا در ۱۰ سال اخیر
است.
سیمئونه بیان کرد : بنظرم درست نیست که این بازی را بزرگترین بازی فصل لیگ قهرمانان خودمان بنامیم. با صعود از این مرحله قهرمان نمی شویم. باید آرامش خودمان را حفظ کنیم.
امشب در شرایطی یووه به زمین میرود که سامی خدیرا، خوان کوادرادو و داگلاس کاستا به دلیل مصدومیت و الکس ساندرو به علت محرومیت قادر به همراهی یوونتوس در این دیدار مهم نیستند .
و از طرف دیگر در اردوی رقیب نیز دیگو کاستا، توماس پارتی، لوکاس هرناندز و فیلیپه لوییس، نمی توانند در دیدار حساس امشب حضور یابند.

تیم دیگو سیمئونه طی 11 بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان تنها یک بار با شکست روبه رو شده است.
یوونتوس برای شکستن این دیوار دفاعی مستحکم و به ثمر رساندن حداقل دو گل، نیاز به درخشش ستاره های خود از جمله کریستیانو رونالدو دارد.
ستاره پرتغالی تا به حال 21 بار در روزهای حضور در ترکیب کهکشانی ها موفق به گلزنی برابر اتلتیکو مادرید شده و امشب نیز می تواند خاطره ای به یادماندنی را برای هواداران یوونتوس رقم بزند.
بازی در تاریخ 20/12/97 در ساعت 23:18 در ورزشگاه تورین می باشد.

اخبار جدید ورزشی را در سایت اسپرت اسکولار بخوانید و از نتایج مسابقات و زمان پخش مسابقات مطلع شوید

دیدار به یاد ماندنی یوونتوس در برابراتلتیکومادرید 1 (1)

دیدگاه‌ها 0

*
*