نبرد قرمز های ایران در برابر السد قطر

نبرد قرمز های ایران در برابر السد قطر:
درخشان سرمربی سابق قرمز ها می گویید : پرسپولیس باید دست پراز قطر برگردد

درخشان درباره این که شاید ژاوی به این بازی نرسد هم گفته:« من شنیده ام می رسد اما خداکند نرسد! بود و نبود ژاوی خیلی می تواند تاثیر در بازی تبم اسد داشته باشد.»
کاپیتان سابق تیم ملی ایران با اشاره به سختی های بازی در خارج از خانه هم گفت:« بازی در زمین حریف سختی های خودش را دارد.
پرسپولیس باید در این بازی فکورانه و هوشیار بازی کند چرا که همانطور که گفتم السد به دنبال جبران نتیجه بازی اول و بازگشتن به گروه است اما فکر می کنم اگر باهوش باشیم می توانیم دست پر به تهران برگردیم.
درخشان با ابراز امیدواری نسبت به شانس پرسپولیس در این بازی گفت:« من خیلی به این بازی امیدوار هستم و پرسپولیس توانایی برد در این مسابقه را دارد.

عنصر مشترک پرسپولیس و السد

کریم باقری با سابقه بازی در پرسپولیس و السد، امروز چهره اصلی تقابل این دو تیم خواهد بود.
یکی دیگراز جذابیت های تقابل پرسپولیس و السد.
حضور کریم باقری روی نیمکت تیم نماینده ایران است.
کریم باقری که یکی از اساطیر فوتبال ایران و پرسپولیس محسوب می‌شود، در ۴ سال اخیر به عنوان دستیار ایرانی برانکو در تیم پرسپولیس حضور داشته و توانسته مانع از به حاشیه رفتن بازیکنان جوان سرخپوشان پایتخت شود.
فصل گذشته حضور او در کشور قطر مورد توجه رسانه های این کشور نیز قرار گرفت. و الان اگرچه رکورد نقل و انتقالات باشگاه السد شکسته شده اما کریم باقری نیز به هر حال جزو مهره های تاریخ ساز این باشگاه است.

مدافعان السد باید مراقب خط اتشی قرمز ها باشند

روزنامه مطرح قطری در شماره امروز خود با اشاره به ستاره های حاضر در ترکیب قهرمان ایران به مدافعان السد در خصوص زوج خط حمله پرسپولیس هشدار داد.
روزنامه الرایه امروز در آستانه رویارویی دوباره این دو تیم قدرتمند آسیایی پرسپولیس با السد در ورزشگاه حمد بن جاسم به معرفی ستاره های حاضر در ترکیب قهرمان ایرانی پرداخت .
در این گزارش نویسنده با اشاره به این که پرسپولیس از زوج سرشناسی در خط حمله بهره می برد نسبت به مهار آنها هشدار داد و مدعی شد مدافعان السد کار دشواری پیش رو خواهند داشت.

در گزارش الرایه آمده است:« پرسپولیس تیمی نیست که در حملات خود متکی به یک بازیکن باشد .اما با این وجود علی علیپور یکی از زهردارترین در عین حال خطرناک ترین مهاجمانی است ، که در نوک خط حمله قهرمان ایرانی به میدان می رود. همان بازیکنی که فصل قبل تک گل تیمش را در نیمه نهایی به تیم السد ثمررساند.

علاوه بر علیپور این بار برانکو ایوانکوویچ از مهاجمی کروات با سابقه بازی برای دیناموزاگرب به نام ماریو بودیمیر به عنوان زوج علیپور بهره می برد .
که توانایی های زیادی دارد و در کنار هم تیمی ایرانی خود می تواند حسابی مدافعان السد را به خطر و دردسر بیاندازد.

روزنامه الرایه مدعی شد پرسپولیس بازیکنان بسیار بزرگی در ترکیب خود دارد.
از جمله علیرضا بیرانوند مرد سال ایران که یکی از بهترین دروازه بانان ایران و آسیا می باشد.
این دروازه بان همواره درخشش زیادی مقابل السد داشته به خصوص در آخرین دوئل دو تیم که بیش از چند بار مهاجمان السد را در گلزنی ناکام گذاشت.
سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس هم یکی دیگر از ستاره های تیم به عنوان رهبر خط دفاع قهرمان ایران است که مهاجمان السد باید از سد او بگذرند.

اخبار روز ورزشی را در سایت اسپرت اسکولار بخوانید و از نتایج مسابقات و زمان پخش مسابقات مطلع شوید

نبرد قرمز های ایران در برابر السد قطر (1)

دیدگاه‌ها 0

*
*