کشتی آزاد ایران بر بام آسیا ایستاد

کشتی آزاد ایران بر بام آسیا ایستاد : به گزارش اسپرت اسکولار ، تیم ایران با کسب 3 مدال طلا و 2 برنز در روز نخست مسابقات کشتی قهرمانی آسیا و حضور 4 کشتی گیر در فینال و یک نماینده در رده بندی مسابقات روز دوم، قهرمان زودهنگام این مسابقات شد.

تیم کشتی آزاد ایران با کسب در مجموع 5 مدال شامل سه طلا و دو برنز و همچنین حضور 4 کشتی گیر در فینال و یک نماینده در رده بندی مسابقات کشتی قهرمانی آسیا در روز نخست این رقابت ها که در شهر شی آن چین ادامه دارد، قهرمانی اش را اعلام کرد.

اخبار آنلاین داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

در این مسابقات رضا یزدانی در وزن 97 کیلوگرم، بهمن تیموری در وزن 79 کیلوگرم و رضا اطری نیز در وزن 57 کیلوگرم به مدال طلا و پیمان بیابانی در وزن 65 کیلوگرم و یونس امامی نیز در وزن 70 کیلوگرم به مدال برنز کشتی آزاد قهرمانی آسیا در چین دست پیدا کردند.

مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز (چهارشنبه) در شهر شی آن کشور چین در حال برگزاری است. در پایان دیدارهای مقدماتی بهنام احسان پور در وزن 61 کیلوگرم، کامران قاسم پور در وزن 86 کیلوگرم، علیرضا کریمی در وزن 92 کیلوگرم و یدالله محبی در وزن 125 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و محمد نخودی نیز راهی دیدار رده بندی شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*