اینتر 1 – یوونتوس 1 : توقف اینتر در سن سیرو 

اینتر 1 – یوونتوس 1 : توقف اینتر در سن سیرو  ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، شاگردان مکس آلگری در این دیدار ابتدا با گل دیدنی راجا ناینگولان از حریف عقب افتادند اما کریس رونالدو با گلی که زد، باعث شد تا بیانکونری یک امتیاز از این دیدار حیثیتی به دست بیاورد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود تا اینکه در دقیقه 7، اینتر با ضربه تماشایی ناینگولان به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بود که توپ در یک رفت و برگشت، پشت محوطه جریمه به هافبک بلژیکی اینتر رسید و او هم با یک ضربه والی تماشایی، دروازه شزنی را باز کرد.

بعد از این گل اینتری ها به حملات شان ادامه دادند و در دقیقه 12، ایکاردی می توانست روی پاس خود ناینگولان، اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما این بار شزنی اجازه باز شدن دروازه یوونتوس را نداد.

در ادامه باز هم این اینتری ها بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف ایجاد کردند؛ از جمله در دقیقه 29 که باز هم روی یک ضربه کرنر، چیزی نمانده بود که ایکاردی موفق به گلزنی شود اما ماتوئیدی و کیه لینی اجازه ندادند ضربه او تبدیل به گل شود.

دو دقیقه بعد رونالدو می توانست گل تساوی را برای یووه به ثمر برساند اما ضربه او به شکل خطرناکی ازبالای دروازه هاندانوویچ به بیرون رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود اینتر به پایان رسید.

 

اینتر 1 - یوونتوس 1 توقف اینتر در سن سیرو 

 

نیمه ی دوم اینتر – یوونتوس

نیمه دوم را هم دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 57، همکاری پریشیچ و بروزویچ، می توانست به گل دوم اینتر منجر شود اما ضربه پریشیچ با اختلاف کمی از کنار دروازه شزنی به بیرون رفت.

پس از آن نوبت یوونتوسی ها بود که یکی دو موقعیت خوب روی دروازه اینتر ایجاد کردند و سرانجام در دقیقه 62 به گل تساوی رسیدند. روی همکاری با پیانیچ،کریستیانو رونالدو در محوطه جریمه اینتر صاحب موقعیت شد و ضربه پای چپ او، به گوشه دروازه هاندانوویچ رفت.

بعد از این گل بار دیگر اینتری ها پیش کشیدند و در دقیقه 70، پریشیچ روی همکاری با ایکاردی، بار دیگر صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او را شزنی مهار کرد.

در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای رسیدن به گل برتری انجام دادند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

برای اطلاع از پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید .

دیدگاه‌ها 0

*
*