فوری : سکته ی قلبی ایکر کاسیاس در تمرین پورتو !

فوری : سکته ی قلبی ایکر کاسیاس در تمرین پورتو ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، اخبار حاکی از آن است که ایکر کاسیاس امروز صبح دچار حمله قلبی شده و به بیمارستان منتقل گشته است. البته به نظر می رسد وضعیت او در حال حاضر عادی باشد اما وی احتمالا ادامه فصل را از دست خواهد داد.

اخبار حاکی از آن است که کاسیاس بعد از تمرینات امروز پورتو دچار مشکلات قلبی شده و به همین دلیل راهی بیمارستان گشته است. البته به نظر می رسد دروازه بان سابق رئال مادرید در حال حاضر شرایط مساعدی دارد و خطری وی را تهدید نمی کند.

البته کاسیاس همچنان در بیمارستان بستری است و مشخص نیست این دروازه بان محبوب چه زمانی مرخص خواهد شد. کاسیاس که در سال 2015 از رئال مادرید راهی پورتو شده و فصل درخشانی را سپری کرده بود، یک فصل دیگر با باشگاه پرتغالی قرارداد دارد و مشخص نیست آیا وی باز هم قادر به بازگشت به مستطیل سبز خواهد بود یا خیر.

کاسیاس یکی از محبوب ترین ستاره های تاریخ رئال مادرید بود و در دوران حضور در این تیم پنج بار لالیگا همچنین سه لیگ قهرمانان را به دست آورد. کاسیاس پیش از پیوستن به پورتو در سال 2015 میلادی، با 725 بازی، دومین بازیکن در تاریخ رئال مادرید از این حیث بود. عملکرد کاسیاس در عرصه ملی نیز درخشان بود و یورو 2008 و 2012 و جام جهانی 2010، عناوین بزرگی بود که وی در لاروخا به دست آورد.

پیام حمایت رئال از کاسیاس :

باشگاه رئال مادرید در پیامی نوشت: باشگاه رئال مادرید رئال مادرید با تمام وجود حمایت خود را از کاپیتان محبوب ایکر کاسیاس اعلام می کند.

داغ ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

ایکر کاسیاس ما را در طول دوران حرفه ای خود به ما آموخته است که قدرت غلبه بر باور نکردنی ترین چالش ها را دارد. کاسیاس به ما آموخته که تسلیم شدن با فلسفه زندگی ما همخوانی ندارد نیست و دفعات بی شماری نشان داده که قوی تر از چالش های پیش رو است و ما امیدواریم کاپیتان ابدی رئال مادرید به سرعت بهبود یابد.

دیدگاه‌ها 0

*
*