ایکاردی در مادرید

ایکاردی در مادرید : ممکن است مائورو ایکاردی فصل بعد در شهر مادرید، اما نه رئال مادرید بازی کند.
به گزارش (اسپرت اسکولار ) اخباری در مورد تمایل آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی و 28 ساله به جدایی از اتلتیکومادرید به انتقال به بارسلونا در تابستان پیش رو مطرح شده و ممکن است ستاره فرانسوی راهی نوکمپ شود.

برای اطلاع از آخرین و جدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید و در دنیای ورزش با ما به روز باشید .

همچنین مصدومیت های متوالی و حواشی فراوان دیگر کاستا از جمله اخراج بی مورد اخیر در نوکمپ، ممکن است منجر به جدایی او در تابستان امسال از اتلتیکومادرید شود و به همین

دلیل اخباری در مورد تمایل روخی بلانکوس به مذاکره با مائورو ایکاردی، کاپیتان سابق نراتزوری مطرح شده است.

اما اگر دیگو کاستا یا گریزمان در تابستان امسال اتلتیکومادرید را ترک کنند، این باشگاه علاقمند است از وضعیت بحرانی مائورو ایکاردی در اینتر میلان استفاده کرده و زمینه انتقال او به مادرید را فراهم سازد مهاجم آرژانتینی اینتر اخیرا حمایت طرفداران و هم تیمی های خود را از دست داده و با توجه به عدم توافق در تمدید قرارداد، بعید است او فصل بعد هم در ایتالیا باقی بماند.

البته گزینه های دیگری از جمله لورنزو ایسینیه از ناپولی و لوکا یوویچ مهاجم صرب 21 ساله سابق فرانکفورت نیز در لیست خرید اتلتیکو قرار دارند اما بی شک اولویت با ایکاردی است.

دیدگاه‌ها 0

*
*