امیدواری برای سال های آتی کشتی گیران

امیدواری برای سال های آتی کشتی گیران :سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه آرامش خوبی بر تیم‌های ملی حاکم شده، بیان کرد: فدراسیون با همه درخواست‌های ما علی رغم مشکلات مالی موافقت کرده است.

مشکلات مالی در ورزشکاران زیاد است در بعضی اوقات ندادن پاداش ورزشکاران و در بعضی اوقات مثل خبر قانون عجیب پاداش تیم فوتبال.

محمد بنا در خصوص وضعیت فرنگی‌کاران تیم ملی پس از پایان اردوی تیم ملی اظهار کرد: همه کشتی‌گیران با انگیزه و تلاش بسیار اردوی تیم ملی را اتمام کردند و همه تمرینات را به صورت کامل و مطابق با نظر کادر فنی انجام دادند. خوشبختانه شرایط کشتی‌گیران به مرور بهتر می گردد و با دیدن انگیزه آنان ما نیز دلگرم می‌شویم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در جواب به این سوال که نسبت به روز نخست تا چه حد به کسب نتایج مناسب فرنگی‌کاران در رویدادهای مختلف امید دارد، گفت: در شروع کار خیلی در جریان وضعیت بچه‌ها نبودم ولی پس از برگزاری چند مرحله اردو و دیدن عملکرد آن‌ها در تمرینات و مسابقات گوناگون، تا حد زیادی در جریان وضعیت آن‌ها قرار گرفتم. ما جوانان خوبی در تیم ملی داریم و چنانچه آرامش حاکم بر اردوهای تیم ملی ادامه داشته باشد قطعاً می‌توانیم امیدوار به کسب نتیجه  مطلوب در سال‌های آتی باشیم.

فدراسیون کشتی

وی با بیان اینکه  اکنون با تلاش مسئولان فدراسیون کشتی، آرامش بسیار مطلوبی بر تیم ملی حاکم است، خاطرنشان کرد: تفاهم بسیار خوبی وجود دارد، تیم کشتی آزاد، کار خودش را انجام می دهد، تیم فرنگی نیز اردوها و برنامه‌های خود را ادامه می‌دهد. فدراسیون نیز علی رغم همه مشکلات مالی و اقتصادی با درخواست‌های ما موافقت کرده و خیلی خوب رسیدگی می‌کنند.

بنا با بیان اینکه فدراسیون با درخواست او برای اعزام کشتی‌گیران به ۲ تورنمنت ترکیه و مجارستان موافقت کرد و این اعزام‌ها انجام شد، گفت: تمرینات ما با تیم امید به شکل یکپارچه انجام می‌شود و قرار است یک تیم در قالب تیم امید فروردین ماه عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا شود و تیم بزرگسالان نیز اردیبهشت ماه به رقابت‌های آسیایی چین می‌رود. این رقابت‌ها آغاز خوبی برای ماست و باید در آسیا قهرمان شویم. نتایج کشتی گیری ایران را بخوانید.

امیدواری برای سال های آتی کشتی گیران

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه کادر فنی تیم ملی با توجه به داشته‌هایمان برنامه‌ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت دارد، خاطرنشان کرد: ما علاوه بر تمرینات و برنامه‌ریزی کلی که در اردوها پیگیری می‌کنیم، بر روی تک تک نفرات به شکل فردی و بر اساس نقشی که ممکن است در رویدادهای گوناگون داشته باشند برنامه‌ریزی کرده‌ایم. چنانچه باشم یا نباشم هدف اصلی ما برای جوانان، المپیک ۲۰۲۴ پاریس است تا هر کسی که سرمربی تیم ملی می‌شود و کار را در دست می‌گیرد یک تیم با سطح بالا را در اختیار بگیرد.

بنا در پایان گفت: هیچ کس نمی‌تواند پیش بینی کند که ماندگار است یا خیر. ابتدا بایستی انتخابات فدراسیون برگزار شود. رئیس بعدی فدراسیون مشخص نیست و شاید اگر قرار است فرد جدیدی بیاید دیدگاه و برنامه من را قبول نداشته باشد. شاید فرد جدید با من موافق باشد چرا که من نیز با کسی مخالف نیستم اما شاید تفکرات و برنامه من را نپسندد.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*