هروه رنارد در تیم ملی ایران

هروه رنارد در تیم ملی ایران : رسانه‌های مراکشی خبر داده‌اند که بعد از منتفی شدن انتقال مورینیو به تیم ملی مراکش بعد از خروج رنارد، دو مربی صاحب نام برای جانشینی او مطرح شده‌اند. خبری که می‌تواند خبر خوشی برای فوتبال ایران باشد.

به گزارش (اسپرت اسکولار ) بحث انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال حالا وارد سومین ماه شده است و بعد از خروج کارلوس کی‌روش از ایران گزینه‌های فراوانی برای جانشینی او اعلام شده‌اند که یکی از آن‌ها هروه رنارد فرانسوی سرمربی حال حاضر تیم ملی مراکش بود.

فردی که اعلام کرد تنها هدفش موفقیت با مراکش در جام ملت‌های آفریقا است. او که توانست شیرهای اطلسی را بعد از 20 سال به جام جهانی روسیه برساند نمایش امیدوار کننده‌ای همراه با بازیکنانش در این دوره از مسابقات ارائه کرد تا اسم خود را به عنوان گزینه مربیگری بسیار از تیم‌ها به خصوص در آسیا معرفی کند.

رنارد در جام ملت‌های آسیا نیز با حضور در امارات دیدار ایران با چین و ژاپن را هم تماشا کرد تا اینگونه نامش برای هدایت تیم ملی بعد از خداحافظی کی‌روش جدی‌تر از قبل مطرح شود. با رفتن این مربی پرتغالی به کلمبیا و قبل از فرارسیدن سال نو همه صحبت از آمدن هروه رنارد به ایران به میان آوردند که با موضع گیری رسمی این مربی همراه شد و او از ماندنش همراه با مراکش برای بازی مقابل آرژانتین و هم‌چنین جام ملت‌های آفریقا خبر داد.

اخبار ورزشی به روز ایران و جهان در وب سایت اسپرت اسکولار

 

آیا رنار به ایران می آید؟ 

آیا رنارد به ایران می آید؟

طبق گفته برخی از رسانه‌های ورزشی مراکش از جمله روزنامه الصباح، ژوزه مورینیو پیشنهاد مسئولان فوتبال مراکش برای هدایت تیم ملی این کشور را رد کرده است تا دو گزینه مهم دیگر برای شیرهای اطلسی بعد از رفتن هروه رنارد مطرح شود. با اینکه برخی از افراد ورزشی این کشور طی اظهار نظر رسمی خبر از ماندن این مربی فرانسوی تا پایان سال 2020 داده‌اند اما به نظر می‌رسد که آن‌ها برای پیدا کردن جانشین مناسبی برای رنار دست به کار شده‌اند.

بی شک انتشار این خبر می‌تواند بهترین خبر برای ایران باشد. چرا که سران فدراسیون فوتبال این کشور هروه رنار را به عنوان گزینه اصلی برای نشستن بر روی نیمکت تیم ملی فوتبال مطرح کرده‌اند و حالا با توجه به اخبار و جو موجود باید جدایی این مربی  از مراکش را قطعی دانست. با اعلام مهدی تاج و برخی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان، سرمربی تیم ملی در کمتر از یک ماه دیگر اعلام خواهد شد و باید دید از بین گزینه‌های موجود کدام یک به عنوان جانشین کی‌روش اعلام می‌شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*