گواردیولا خواهان جذب ستاره ی آژاکس به قیمت کنار زدن بارسلونا!

گواردیولا خواهان جذب ستاره ی آژاکس به قیمت کنار زدن بارسلونا ! به قیمت کنار زدن بارسلونا!  به گزارش “اسپرت اسکولار”، گرچه ماتیاس دی لیخت از چند ماه قبل مورد توجه تیم های بزرگی چون بارسلونا و یوونتوس قرار داشت، اما عملکرد فوق العاده این مدافع جوان در لیگ قهرمانان و گل سرنوشت ساز در خانه یوونتوس که منجر به حذف تیم پرستاره ایتالیایی شد، حالا دی لیخت را در صدر اخبار نقل و انتقالاتی قرار داده است.

حالا نشریه تلگراف مدعی شد اگرچه فاصله چندانی بین دی لیخت و امضای قرارداد با باشگاه بارسلونا وجود ندارد، اما پپ گواردیولا از مدیران سیتی خواسته به این جنگ دیرهنگام رفته و به هر ترتیبی مقدمات جذب این مدافع هلندی را فراموش کنند.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

مصدومیت های متوالی و افزایش سن ونسانت کمپانی باعث شده سیتیزن ها به دنبال جذب یک مدافع میانی باکیفیت باشند و گواردیولا علاقمند است به هر ترتیبی شده مقدمات حضور ماتیاس دی لیخت در استادیوم اتحاد فراهم شود.

البته گواردیولا در مورد جذب فرانکی دی یونگ نیز همین اندازه تلاش کرده و حتی شخصا برای راضی کردن دیگر ستاره آژاکس وارد عمل شد اما دی یونگ ترجیح داد به پیشنهاد بارسلونا پاسخ مثبت دهد و باید دید دومین تقلای پپ به کجا خواهد انجامید.

 

گواردیولا خواهان جذب ستاره ی آژاکس به قیمت کنار زدن بارسلونا ! (2)

دیدگاه‌ها 0

*
*