رئال به دنبال مشتری برای بیل ، بیل به دنبال راهی برای ماندن !

رئال به دنبال مشتری برای بیل ، بیل به دنبال راهی برای ماندن ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، روزنامه اسپانیایی مارکا می‌گوید رئال مادرید قصد دارد در تابستان پیش رو به چند بازیکن این تیم اجازه دهد سانتیاگو برنابئو را ترک کنند چرا که این تیم به دنبال ایجاد تغییرات گسترده در ترکیب خود است. مارکا ولی می‌گوید به نظر می‌رسد دشوارترین این جدایی‌ها مربوط به گرت بیل، ستاره ولزی رئال باشد.

زین‌الدین زیدان می‌خواهد بیل هر چه زودتر باشگاه را ترک کند و حتی پیش از سفر پیش‌فصل رئال به لس‌آنجلس دیگر بازیکن رئال نباشد اما برای بیل که در رئال مادرید بیشترین دستمزد را دریافت می‌کند هنوز هیچ پیشنهادی به برنابئو واصل نشده است.

رئال انتظار داشت تیم‌های لیگ برتری به بیل علاقه زیادی نشان دهند ولی تا کنون چیزی جز ابراز تمایل نه چندان پررنگ دو تیم منچستریونایتد و تاتنهام از انگلیس خبر دیگری نیست. چرا که برگرداندن بیل به انگلیس برای این دو تیم هم کار راحتی نیست. علت اصلی به رقم دستمزد 17 میلیون یورویی بیل برمی‌گردد که پرداخت آن برای این دو تیم واقعا دشوار خواهد بود.

پربازدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

رئال به دنبال مشتری برای بیل ، بیل به دنبال راهی برای ماندن ! (2)

 

در ادامه :

گزارشها در انگلیس نشان می‌دهد که تاتنهام قصد دارد برای انتقال بیل اقدام کند ولی به عنوان بازیکن قرضی. چرا که به این شکل، پرداخت دستمزد گرت بیل بین دو باشگاه تاتنهام و رئال تقسیم خواهد شد.

مارکا می‌گوید ایده واگذاری بیل به عنوان بازیکن قرضی از سوی مدیران ارشد رئال رد نشده است ولی به آن به عنوان آخرین گزینه نگاه می‌شود. رئالی‌ها معتقدند اگر در نهایت هیچ پیشنهاد خریدی برای بیل وجود نداشت می‌توانند به این گزینه متوسل شوند.

ولی مارکا می‌گوید با اینکه به گرت بیل گفته شده که رئال خواهان جدایی او است ولی بیل از شرایطش در رئال راضی است و قصد جدایی ندارد. اما اوضاع می‌تواند در آینده برای مدیریت رئال رو به وخامت بگذارد چرا که بیل می‌داند در دوران زمامداری زیدان به او بازی نخواهد رسید و با اینحال از ترک باشگاه سر باز می‌زند و می‌خواهد تا پایان قرارداد هنگفتش در رئال بماند.

دیدگاه‌ها 0

*
*