عملکرد عجیب فولاد در استادیوم فولاد آره نا

عملکرد عجیب فولاد در استادیوم فولاد آره نا : به گزارش اسپرت اسکولار، در تنها دیدار شب گذشته هفته بیست و هشتم لیگ برتر، تیم های فولاد خوزستان و پیکان در ورزشگاه تازه تاسیس فولاد آره نا به مصاف یکدیگر رفتند. هر چند از نظر جدولی، بازی های باقی مانده لیگ برای فولاد حساسیت خیلی زیادی ندارد، اما برای افشین قطبی مهم است که فصل را با این تیم در بهترین رتبه ممکن که رده ششم است، به پایان برساند.

اما شب گذشته تیم پیکان موفق شد میزبان خود را با یک تساوی متوقف کند و امتیاز ارزشمندی را از جدیدترین استادیوم ایران به ارمغان آورد.

با مرور نتایج این تیم در دیگر بازی های خانگی، قابل مشاهده است که سرخپوشان اهوازی در استادیوم جدید خود خیلی آمار خوبی نداشته اند. تیم فولاد در این فصل تا کنون 5 بازی در ورزشگاه فولاد آره نا انجام داده که 4تای آن دیدارهای خانگی بوده و یکی از آنها دربی اهواز بود که به میزبانی اس خوزستان برگزار شد.

 

نکته عجیب این است که فولاد در هر 4 بازی خانگی خود در این ورزشگاه در کسب پیروزی ناکام بوده است. شاگردان قطبی مقابل سپاهان، پدیده و پیکان به تساوی رسیده و برابر صنعت نفت نیز شکست خورده است.

جدید ترین خبر های فوتبالی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده فرمایید.

تنها برد این تیم در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان (فولاد آره نا) دیداری بود که به میزبانی اس خوزستان برگزار شد و فولاد با نتیجه 3 بر یک به برتری رسید.

این در حالی است که افشین قطبی قبل از بهره بردای ورزشگاه جدید، سه بازی خانگی را با تیم فولاد تجربه کرده بود که 2 برد و یک شکست، کارنامه تیم او در استادیوم غدیر بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*