سریع ترین گل تاریخ لیگ انگلستان در 7 ثانیه !

سریع ترین گل تاریخ لیگ انگلستان در 7 ثانیه !شین لانگ، مهاجم ساوتهمپتون، در دیدار امشب تیمش مقابل واتفورد، موفق شد در ثانیه 7 دروازه حریف را باز کند.

به گزارش “اسپرت اسکولار”، ساوتهمپتون رده شانزدهمی که برای فرار از سقوط مبارزه می کند، امشب میهمان واتفورد، یکی از آماده ترین تیم های این فصل لیگ برتر است و انتظار می رفت کار سختی در پیش داشته باشد اما شاگردان رالف هاسن هوتل برای رسیدن به گل، تنها 7 ثانیه زمان نیاز داشتند.

بازیکنان  واتفورد بودند که بازی را آغاز کردند و با یک پاس رو به عقب، توپ به کرگ کتکارت رسید. او قصد داشت با یک ارسال بلند، توپ را به سمت راست زمین بفرستد اما شین لانگ از راه رسید و مانع این ارسال شد. مهاجم ساوتهمپتون که بعد از برخورد توپ به بدنش، صاحب توپ شده بود، به مسیرش ادامه دارد و در موقعیت تک به تک با بن فاستر، با یک ضربه چیپ، دروازه را باز کرد.

داغ ترین خبر های ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

رکورد قبلی سریع ترین گل لیگ برتر در اختیار لدلی کینگ، مدافع تاتنهام بود که در سال 2000، در ثانیه 9، دروازه بردفورد را باز کرد. بعد از گل کینگ، گل آلن شیرر، مهاجم وقت نیوکاسل به منچستریونایتد در سال 2003، سریع ترین گل لیگ برتر بود که در ثانیه 10 به ثمر رسیده بود. گل های کریستین اریکسن به منچستریونایتد در فصل گذشته و مارک ویدوکا به چارلتون در سال 2001 هم که در ثانیه 11 به ثمر رسیده بودند، در رتبه های بعدی سریع ترین گل های تاریخ لیگ برتر جای دارند.

دیدگاه‌ها 0

*
*