پدیده ی تکواندوی ایران زیر تیغ جراحی

پدیده ی تکواندوی ایران زیر تیغ جراحی : به گزارش “اسپرت اسکولار”، پدیده ی تکواندوی تیم ملی ایران ، فرزان عاشورزاده ،که با اتفاقات عجیبی شانس حضور در مسابقات جهانی تکواندو ۲۰۱۹ به میزبانی منچستر را از دست داد، چند روز قبل تصمیم گرفت زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان بسپارد.

فرزان عاشور زاده ، قهرمان سال ۲۰۱۵ جهان که لقب سونامی را در سال های اخیر به خود اختصاص داده بود، سال گذشته نیز به مدال برنز بازی های آسیایی ۲۰۱۸ دست پیدا کرد، اما با وجود قهرمانی در جام ریاست فدراسیون جهانی به میزبانی کیش و شکست دادن همه رقبایش بازهم در چالش انتخابی در اردوی تیم ملی قرار گرفت و با یک باخت شانس حضور در مسابقات جهانی را از دست داد.

برای اطلاع از خبر های داغ ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید و در دنیای ورزش با ما به روز باشید .

فرزان عاشورزاده که هنوز خودش را جزو کاندیداهای حضور در المپیک ۲۰۲۰ می داند، بعد از عمل جراحی از آغاز تمریناتش بعد از چند ماه با انگیزه بیشتر خبر داده است.

در این میان در روزهای اخیر با وجود اینکه افراد زیادی به ملاقات فرزان عاشورزاده رفته‌اند، خبری از مسئولان فدراسیون نبوده است! حتی خبر جراحی بازیکنی که تا چند روز قبل در اردوی تیم ملی بوده، روی سایت فدراسیون منتشر نشده و عاشورزاده روی صفحه شخصی اش این خبر را به اطلاع علاقه مندان به تکواندو رساند.

دیدگاه‌ها 0

*
*