گل به خودی استقلال با محرومیت فرشید باقری

گل به خودی استقلال با محرومیت فرشید باقری : به گزارش “اسپرت اسکولار”، فرشید باقری بازیکنی است که استقلالی‌ها هزینه زیادی صرف کردند تا او به یک بازیکن شش دانگ تبدیل بشود اما درست در زمانی که این باشگاه باید از کیفیت او بهره برداری می کردند این بازیکن به دلیل محرومیت انضباطی ۲۰ روز از تمرینات دور بود.

فرشید باقری بعد از حدود ۲۰ روز دوری از تمرینات درنهایت با بخشش امیرحسین فتحی روبرو شد و با یک روز تاخیر راهی اردوی استقلال در امارات شد اما به دلیل اینکه از نظر آمادگی بدنی از فرم ایده‌آل به دور بود وینفرد شفر ترجیح داد نام این بازیکن را از لیست تیم استقلال برای بازی با الهلال خط بزند.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان در وب سایت اسپرت اسکولار

شفر در شرایطی در طول دو هفته گذشته بارها از مدیران استقلال خواسته بود که این بازیکن را به تمرینات برگرداند که اگر او فرم خوبی داشت به طور قطع در بازی با الهلال در ترکیب ثابت استقلال به میدان می رود اما یک تصمیم مدیریتی اشتباه باعث شد این بازیکن شاید مهم‌ترین بازی فصل آبی‌ها را از دست بدهد.

فرشید باقری به دلیل دوری ۲۰ روزه از تمرینات به هیچ عنوان در فرم ایده‌آل قرار ندارد و حتی شفر در بازی‌های پایانی فصل هم احتمالا این بازیکن را با آمادگی قبلی در اختیار نخواهد داشت، اتفاقی که احتمالا در طول این بازی ها به آبی ها ضربه خواهد زد.

اگر در هفته های پایانی استقلال نتایج دلخواه را کسب نکند امیرحسین فتحی و سایر مدیران استقلال هم که در دوری فرشید باقری از تمرینات نقش داشتند مقصر هستند چرا که یکی از آماده ترین بازیکنان این فصل آبی‌ها در حساس‌ترین شرایط فصل به دلیل محرومیت انضباطی از فرم ایده‌آل دور شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*