مجیدی :استقلال را به روزهای اوج می رسانم

مجیدی :استقلال را به روزهای اوج می رسانم ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، فرهاد مجیدی که به دلیل محرومیت در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل سپیدرود حضور نداشت، در جمع خبرنگاران گفت: خیلی فکر کردم چه بگویم، دیدم بهترین کار این است که با مردم با واقعیت صحبت کنم. من خوشبختی را در استقلال خیلی زود تجربه کردم. ستاره بودم و میلیون ها نفر هم دوستم داشتند. پس حرفی که الان میزنم، این نیست که بخواهم با اعتبارم بازی کنم.

من آجر به آجر این باشگاه را می شناسم و فرزند این باشگاه هستم. همه اتفاقاتی که در این باشگاه می افتد، شیطنت هایی که می شود، حرکت های مافیا گرانه و همه را به خوبی درک می کنم ولی هر موقع که استقلال را ترک می کنم و برمی گردم، می بینم که یک آجر در این باشگاه جابجا نشده است. همیشه قراردادهای میلیاردی بسته شده و هیچ نتیجه ای هم حاصل نشده است.

حرف تلخی که امروز می خواهم بگویم و در استقلال می بینم، این است که شخصیت فوتبالی استقلال که در دهه های گذشته وجود داشته، از بین رفته است. فوتبالیست های ما همه بچه های خوب و باشخصیتی هستند. اگر بخواهیم شخصیت فوتبالی را به بچه ها منتقل کنیم، باید ساختار باشگاه درست باشد. من خیلی قاطع و محکم به هواداران استقلال می گویم: من این شخصیت را به تیم استقلال برمی گردانم.

او افزود: امروز هم در جلسه فنی به بازیکنان گفتم که هر بازیکنی پیراهن استقلال را می پوشد، اول با هواداران قرارداد می بندد و بعد با باشگاه. هرکس ناراحت است، می تواند به خانه برود. همین امروز در جلسه فنی گفتم. بازیکن استقلال باید بداند که به هوادارش تعهد دارد. همه بچه ها زحمت کشیدند. دست همه شان درد نکند.

در ادامه :

مجیدی در ادامه گفت: اگر برگردم به سه چهار روز پیش، شاید آن صحبت ها را درباره آقای عراقچی انجام ندهم. یک سیاستمدار هم می تواند تیم محبوبش را دوست داشته باشد. تحت فشار بودیم و یک صحبت هایی کردیم ولی در پایان می خواهم بگویم هواداران استقلال خیالشان راحت باشد. ما این تیم را از نو می سازیم و تیمی فصل بعد راهی میدان می کنیم که درخور نام استقلال باشد.

اخبار مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

مجیدی که از روزهای ابتدایی سرمربیگری موقتش در استقلال، دست به اقدامات خاصی زده بود و پالس هایی به نشانه تمایل برای هدایت دائمی آبی ها از خود بروز داده بود، امشب روراست تر و مستقیم تر از هر زمانی اعلام کرد که می خواهد و البته می تواند استقلال را به روزهای اوج برساند.

در شرایطی که مدیران باشگاه استقلال صحبت های مختلفی مبنی بر مذاکره با گزینه های گوناگون برای سرمربیگری فصل آینده این تیم مطرح کرده اند، مجیدی علنا می گوید که دوست دارد سرمربی فصل بعدی تیم محبوب خود باشد و انگیزه های فراوانی نیز به منظور ساختن یک استقلال رویایی دارد.

مجیدی دقایقی پیش حرف های محکم داخل استادیومش را در اینستاگرام هم تکرار کرد تا احدی از هواداران استقلال نباشد که اعلام موضع قاطع او را در آخرین شب از لیگ هجدهم از دست بدهد.

 

حال باید دید عزم راسخ فرهاد برای تداوم سرمربیگری در استقلال، مدیران این باشگاه را، آن هم در روزهایی که تحت فشار هستند، متقاعد می کند یا آنها در نهایت ترجیح خواهند داد سکان هدایت استقلال را به یک سرمربی دیگر بدهند.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*