عدم تمایل مجیدی به رویارویی با رسانه ها

عدم تمایل مجیدی به رویارویی با رسانه ها : به گزارش اسپرت اسکولار، فرهاد مجیدی یکی از بهترین مهاجمان تیم فوتبال استقلال در سال های گذشته بود اما او در طول دورانی که بازی می کرد کمتر حاضر به گفتگو با رسانه ها شد و معمولا در سکوت کارش را ادامه می‌داد.

اما این بار و با انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال این مربی حداقل باید در کنفرانس‌های خبری قبل و بعد از بازی‌ها شرکت کند و به سوالات خبرنگاران پاسخ بدهد که البته در اولین کنفرانس او این اتفاق نیفتد.

امروز کنفرانس خبری تیم فوتبال استقلال در حالی قبل از بازی با استقلال خوزستان برگزار شد که فرهاد مجیدی به دلیل آنچه کار شخصی خوانده شد در کنفرانس خبری شرکت نکرد و بیژن طاهری به جای او به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

این می تواند نشان دهد که مجیدی در دوران سرمربیگری خود هم رویه خود را تغییر نداده و همچنان ترجیح می‌دهد سطح تماس خود با رسانه‌ها را به حداقل برساند هرچند که در این کسوت او نمی تواند این کار را به صورت دائم ادامه دهد چرا که سرمربی هر تیم حداقل در نشست های قبل و بعد از بازی ها باید حاضر شود و به سوالات خبرنگاران پاسخ بدهد.

داغ ترین های خبر فوتبالی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید آیا فرهاد مجیدی بعد از بازی با استقلال خوزستان حاضر می شود در نشست خبری شرکت کند یا نه ؟

دیدگاه‌ها 0

*
*