ترکیب احتمالی استقلال برابر سپاهان

ترکیب احتمالی استقلال برابر سپاهان : وینفرد شفر بعد از دیدار سخت و حساس برابر الهلال عربستان حالا یک بازی دشوار داخلی پیش رو دارد.

به گزارش “اسپرت اسکولار”، استقلال باید در فاصله 4 روز دومین دیدار سخت خود را این بار در ورزشگاه نقش جهان پشت سر بگذارد و این بار به مصاف تیم امیر قلعه نویی می رود که در دیدار رفت و 8 دیدار لیگ برتری دیگر این تیم را شکست داده است و بهترین عملکرد را در میان همه مربیان لیگ برتری دارد.

وینفرد شفر در این مدت فرصت زیادی برای انجام تغییرات داشت و به نظر می رسد آبی ها با شرایطی شبیه به دیدار الهلال برابر سپاهان اصفهان قرار می گیرند تا باز هم حسین حسینی که خاطرات خوبی از ورزشگاه نقش جهان دارد، دروازه بان اول استقلال باشد.

ترکیب احتمالی استقلال به شرح زیر است:

 

در خط دفاعی خسرو حیدری و میلاد زکی پور در کناره ها به میدان می روند؛ زکی پور هر چند یک اشتباه تاثیر گذار برابر الهلال داشت اما در هفته های اخیر فرم بسیار خوبی داشته و به نظر می رسد شفر باز هم به او اعتماد کند.

برای به روز بودن در جهان ورزش ، از وب سایت گروه ورزشی اسپرت اسکولار با داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان ، بازدید فرمایید.

زوج موفق منتظری و دانشگر دو مدافع وسط استقلال هستند و باید در این دیدار کی روش استنلی سر زن را مانند گومیس مهار کنند تا استقلال در خط دفاعی مانند دیدار قبلی باشد.

زوج نورافکن و علی کریمی دو هافبک دفاعی استقلال تهران هستند تا کومان و دیگر هافبک های امیر قلعه نویی در این دیدار کنترل شوند و نتوانند به موقعیت سازی برای سپاهانی ها بپردازند.
از سوی دیگر آیاندا پاتوسی راس جلوی این خط هافبک استقلال یک خط جلوتر از این دو بازیکن به میدان می رود.

در خط حمله اسماعیلی و شجاعیان وینگرهای تیم شفر هستند و سرمربی استقلال در نوک خط حمله از ایسما استفاده می کند تا مانند دیدار با الهلال از سرعت این سه نفر در ضد حملات و پرس تیمی استفاده کند.

استقلال نسبت به دیدار قبل هیچکدام از مصدومان خود را در اختیار ندارد و همچنان محسن کریمی، روزبه چشمی، وریا غفوری، اللهیار صیادمنش، طارق همام و رضا آذری مصدوم باشند و البته این تیم فرشید باقری را نیز به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

سید حسین حسینی، خسرو حیدری، پژمان منتظری، محمد دانشگر، میلاد زکی پور، امید نورافکن، علی کریمی، آیاندا پاتوسی، ایسما، فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان.

دیدگاه‌ها 0

*
*