استقلال با گل قائدی در کورس قهرمانی ماند

استقلال با گل قائدی در کورس قهرمانی می ماند : به گزارش اسپرت اسکولار در دومین بازی از هفته‌ی بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر دیشب از ساعت 20:15 استقلال تهران پذیرای ماشین سازی تبریز بود. در این بازی شاگردان رضا مهاجری شروع بهتری نسبت به حریف داشتند و با چند حمله روی دروازه استقلال، بازی شروع شد.
ولی خیلی زود استقلال نبض بازی را در دست گرفت و ماشین‌سازی را در زمین خودی حبس کرد. استقلال چند موقعیت خوب هم به دست آورد که با بی‌دقتی مهاجمانش به هدر رفت. تا اینکه بالاخره مهدی قائدی بازیکنی تعویضی استقلال هفت دقیقه بعد از ورودش گل سه امتیازی مسابقه را زد.

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، پژمان منتظری، روزبه چشمی، خسرو حیدری(46- محمد دانشگر)، میثم تیموری، علی کریمی، امید نورافکن، پاتوسی، فرشید اسماعیلی(72- مهدی قائدی، داریوش شجاعیان(63- گونکالوس) و گادوین منشا
سرمربی: وینفرد شفر

ترکیب ماشین‌سازی

فرناندو دخسوس، محمدحسین کنعانی‌زادگان، رضا خالقی‌فر، فرید بهزادی، سیداحمد مهدی‌زاده، مسیح زاهدی، کویتونگو(72- یوسف سیدی)، محمد خرم الحسینی(66- احسان تاییدی)، عزیز معبودی، احمدرضا زنده‌روح و سعید مهری
سرمربی: رضا مهاجری

امید نورافکن ( دقیقه49) – روزبه چشمی (دقیقه 51)

کنعانی‌زادگان (دقیقه 51)- کویتونگو (دقیقه 54)

اخراج

امید نورافکن (دقیقه 90)

گل

مهدی قائدی (دقیقه 79): مهدی قائدی به عمق دفاع حریف فرار کرد و پاتوسی هم پاسی تماشایی برای او ارسال کرد. قائدی که خروج دخسوس را دیده بود، توپ را از بالای سر او به درون دروازه ماشین‌سازی فرستاد.

به روز تریناخبار ورزشی ایران و جهان  در  وب سایت اسپرت اسکولار

 

دقایق حساس:

دقیقه 1: در ثانیه 22 بازی کوینونگو به عمق دفاع استقلال فرار کرد که در محوطه جریمه زمین خورد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت. هر چند که داور مسابقه با او هم‌نظر نبود.

دقیقه 3: امید نورافکن از پشت محوطه جریمه با بغل پا شوتش را به گوشه دروازه ماشین‌سازی فرستاد که شدت پایین ضربه باعث شد دخسوس آن را مهار کند.

دقیقه 5: شوت مهری از روی خط محوطه جریمه را حسین حسینی با مشت دفع کرد.

دقیقه 14: سانتر خسرو حیدری روی خط دروازه فرود آمد که قبل از منشا، مدافع حریف به توپ ضربه زد و حاصل این حمله یک ضربه کرنر برای استقلال بود.

دقیقه 25: سانتر خطرناک پاتوسی را دخسوس با مشت دفع کرد.

دقیقه 32: سانتر خسرو حیدری در موقعی مناسب برای منشا ارسال شد که با خروج دخسوس، توپ راهی کرنر شد.

دقیقه 35: شوت پای چپ علی کریمی از پشت محوطه جریمه با اختلاف خیلی کمی راهی اوت شد.

دقیقه 37: استقلال با چند پاس به محوطه جریمه حریف رسید. در نهایت شجاعیان روی پاس نورافکن شوت زد که شوتش راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه 43: جالب‌ترین موقعیت استقلال در این لحظه خلق شد. جایی که پاس پژمان منتظری از نزدیک محوطه شش قدم به مقصد روزبه چشمی ارسال شد ولی قبل از اینکه دو مدافع استقلال گل بزنند و گل بسازند، مدافعان حریف توپ را دور کردند.

دقیقه 44: استقلالی‌ها معتقد بودند توپ درون محوطه جریمه به دست احمد مهدی‌زاده برخورد کرد، ولی داور مسابقه چنین اعتقادی نداشت.

نیمه ی دوم

دقیقه 49: روی ارسال پاتوسی از ضربه ایستگاهی، سه مهاجم استقلال به سمت توپ شیرجه زدند که به توپ نرسیدند.

دقیقه 50: کوینونگو در موقعیتی مناسب صاحب توپ شد که نورافکن برای جلوگیری از خطر مجبور به ارتکاب خطا شد و یک کارت زرد هم دریافت کرد.

دقیقه 53: توپ پس از یک رفت و برگشت پشت محوطه جریمه به خالقی‌فر رسید که شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 62: پاس پشت پای منشا در نزدیکی نقطه پنالتی به پاتوسی رسید که شوت او با تکل مدافعان حریف سد شد.

دقیقه 68: شوت پاتوسی از روی خط محوطه جریمه زده شد که به بیرون رفت.

دقیقه 72: ایسما از سمت چپ خط حمله با توپ حرکت کرد و با ورود به محوطه جریمه شوت زد که توپش با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 93: در جدی‌ترین موقعیت ماشین‌سازی، شوت سعید مهری میلیمتری به اوت رفت.

دیدگاه‌ها 0

*
*