لحظه ی از دست دادن پنالتی استقلال

لحظه ی از دست دادن پنالتی استقلال : دربی هیجان انگیز 98 بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در پایتخت با تک گل احمد نوراللهی برای پرسپولیس و از دست دادن پنالتی توسط فرشید اسماعیلی بازیکن جوان استقلال به پایان رسید.

به گزارش اسپرت اسکولار این دیدار در حالی برگزار شد که سرخپوشان در صدر جدول برای دستیابی به قهرمانی و اثبات جایگاه خود در صدر نیاز مبرمی به سه امتیاز بازی داشتند .

آبی پوشان پایتخت نیز برای کم کردن فاصله ی خود با صدر جدول در تلاش بودند تا رقیب دیرینه ی خود را در آزادی شکست دهند.

پرسپولیس شاید در این فصل به زیبایی دو فصل گذشته بازی نمی کند، درست است که در نیم فصل دوم کیفیت بازی هایش حتی هوادارانش را هم راضی نکرده و در هفته های اخیر برخی نتایجش نیز خوب نبوده اما آنچه قابل دفاع و حتی حیرت انگیز به نظر می رسد این است که پرسپولیس بازهم مثل سه دوره قبل یکی از شانس های اصلی قهرمانی است و مثل دو فصل گذشته در صدرجدول رده بندی قرار دارد.

در این بازی بعد از به ثمر رسیدن گل برتری پرسپولیس استقلال یک موقعیت پنالتی به دست آورد که در نهایت با ضربه ی چیپ نه چندان جالب فرشید اسماعیلی استقلال دست خالی آزادی را ترک کرد.

برای اطلاع از خبر های داغ ورزشی ایران و جهان از وب سایت اسپورت اسکولار دیدن فرمایید.

در نهایت با گل احمد نوراللهی در دقیقه ی بیست و یک این قرمز پوشان بودند که با این برد شیرین بیش از پیش جایگاه خود را در صدر  تثبیت کردند.

دیدگاه‌ها 0

*
*