استقلال 4 – اس.خوزستان 2 : شروع شیرین عصر فرهاد !

استقلال 4 – اس.خوزستان 2 : شروع شیرین عصر فرهاد ! ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، فرهاد مجیدی در پایان یک جدال سخت و نزدیک توانست تیم انتهای جدولی استقلال خوزستان را شکست دهد. آبی ها در این دیدار فشار زیادی را تحمل کردند که این موضوع در ضربات آخر آنها نمایان بود ما در نهایت توانستند 4 مرتبه به گل برسند تا با نتیجه 4 بر 2برنده این دیدار حساس باشند.

فرهاد مجیدی که اولین تجربه مربی گری خود را سپری می کرد حالا با یک برد پر گل استارت بسیار خوبی داشته و باید آماده دیدار با الدحیل باشد.

هفته بیست و هشتم لیگ برتر؛ چهارشنبه یازده اردیبهشت ماه 1398؛ ساعت 20:15
استادیوم آزادی تهران / تعداد تماشاگر 9500 نفر
داور وسط:موعود بنیادی فرد/ کمک ها:قهرمان نجفی و علی اکبر عظیم پور/ کمک داوران اضافی:مهدی سیدعلی و سیدعلی اصغر مؤمنی/ داور چهارم:براتعلی مولوی

استقلال تهران:

سید حسین حسینی
وریا غفوری
محمد دانشگر
پژمان منتظری
آرمین سهرابیان
علی کریمی
آیاندا پاتوسی
امید نورافکن(52 رضا کریمی)
داریوش شجاعیان(58 فرشید باقری)
مرتضی تبریزی
ایسما(72 مهدی قائدی)

سرمربی فرهاد مجیدی

استقلال خوزستان:

حسین پورحمیدی
محمد شریفی(66 ایوب کلانتری)
وحید حمدی‌ نژاد
رضا درویشی
میثم کریمی
محمدرضا شیرزادی
رضا نعامی
امیرحسین باقرپور
مصطفی کیانی
مهرداد پورابوالقاسم
فرید امیری (83 ناصر قلاوند)

سرمربی محمد علوی

 

استقلال 4 - اس.خوزستان 2 شروع شیرین عصر فرهاد !

 

اخطار

داریوش شجاعیان 4 محمد دانشگر 45+1 از استقلال

حمدی نژاد 26 رضا نعامی 37 محمد شریفی 63 رضا درویشی 75 از استقلال خوزستان

به روز تریناخبار مهم ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

شرح گل:

استقلال یک – استقلال خوزستان صفر(ایسما دقیقه 26): حرکت ترکیبی بازیکنان استقلال با پاس پاتوسی به سهرابیان همراه شد؛ این بازیکن با فرار در کانال سمت راست استقلال خوزستان توانست یک پاس مناسب در دهانه دروازه به ایسما بدهد و ضربه این بازیکن تبدیل به گل اول استقلال شد.

استقلال یک – استقلال خوزستان یک(فرید امیری دقیقه 28): بازیکنان استقلال خوزستان واکنش سریعی به گل دریافتی داشتند و خیلی زود توانستند فرید امیری را با اشتباه مدافعان مرکزی استقلال صاحب موقعیت کنند تا ضربه این بازیکن تبدیل به گل تساوی شود.

استقلال 2 – استقلال خوزستان یک(رضا کریمی دقیقه 68): باز هم بازیکنان استقلال از سمت راست حمله کردند اما ضربه اول آنها به تیرک برخورد کرد. توپ برگشتی به رضا کریمی رسید و ضربه این بازیکن بعد از یک دریبل موفق به شکل زیبایی تبدیل به گل دوم آبی پوشان شد.

استقلال تهران دو – استقلال خوزستان دو(ایوب کلانتری دقیقه 79): فرار عالی درویشی در عمق دفاع استقلال باعث شد تا حسینی با یک حطا مجبور به متوقف کردن بازیکن حریف شود. ضربه پنالتی استقلال خوزستان را ایوب کلانتری تبدیل به گل کرد.

استقلال 3 – استقلال خوزستان 2(مرتضی تبریزی دقیقه 86): ارسال فرشید باقری روی دروازه استقلال خوزستان با ضربه سر دقیق مرتضی تبریزی همراه شد و این بازیکن استقلال را برای بار سوم پیش انداخت.

استقلال 4 – استقلال خوزستان 2(دقیقه 90 علی کریمی): ارسال بسیار خوب وریا غفوری با ضربه سر کریمی روی ضربه ایستگاهی همراه شد و در نهایت استقلال به گل شماره 4 رسید.

شرح نیمه اول:

استقلالی ها نیمه را بهتر از حرف خود آغاز کردند. تیم مجیدی با آرایش 4-4-2 لوزی بازی را آغاز کرد و توانست برتری خود را به حریف تحمیل کند و چند موقعیت ساخت اما برای ثبت اولین گل خود 26 دقیقه زمان لازم داشت.

ایسما اولین گل استقلال را به ثمر رساند اما تحمل خط دفاعی این تیم بسیار کم بود و استقلال خوزستان در 2 دقیقه با استفاده از اشتباه بزرگ منتظری گلزنی کد تا دوباره همه چیز به نقطه صفر بازگردد.

شاگردان مجیدی بعد از گل باز هم موقعیت سازی کردند اما نتیجه نیمه اول بهتر از تساوی یک بر یک نبود.

شرح نیمه دوم:

استقلال نیمه دوم را با دو تعویض سریع آغاز کرد و قبل از دقیقه 60 مجیدی دو تعویض خود را انجام داد تا نشان دهد بر خلاف شفر خیلی صبور نیست و همین دو تعویض برای استقلال درخشان ظاهر شدند. در ادامه مسابقه استقلال توانست موقعیت های زیادی را خلق کند و ابتدا به گل دوم رسید اما این گل توسط ایوب کلانتری جبران شد. دقایق پایانی مسابقه برای استقلال پر استرس بود اما دو گل از تبریزی و کریمی با ضربه سر، استقلال را پیروز این مسابقه کرد.

حاشیه ها:

*هواداران استقلال پیش از شروع مسابقه بارها علیه فتحی و خطیر شعار دادند.
*روح الله باقری بعد از هفته ها به نیمکت استقلال اضافه شد.
*در فهرستی که در اختیار رسانه ها قرار گرفت نام فرهاد مجیدی در بخش معرفی سرمربی به چشم نمی خورد و از خط تیره استفاده شده بود.
*هواداران استقلال قبل از شروع پیگیر نتیجه دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی بودند.

*بازیکنان استقلال بین دو نیمه نزدیک به 5 دقیقه زودتر از بازیکنان حریف به میدان آمدند و برای دقایقی در زمین منتظر حریف خود ماندند.

دیدگاه‌ها 0

*
*