ستاره ی بارسا به دنبال پایان کابوس

ستاره ی بارسا به دنبال پایان کابوس : لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای بارسلونا امیدوار است در بازی امشب مقابل منچستریونایتد موفق به گلزنی شود.

به گزارش (اسپرت اسکولار ) بارسلونا  امشب در شرایطی در استادیوم اولدترافورد مهمان منچستریونایتد خواهد بود که به ثمر رساندن گل در خانه حریف می تواند نقش بسیار موثری در صعود احتمالی این تیم بعد از 4 سال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان ایفا کند.

برای اطلاع از پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید و در دنیای ورزش با ما به روز باشید .

اما لوییس سوارزهر چقدر در ماه های اخیر در گلزنی در لالیگا در لباس بارسا موفق بوده و بعد از لیونل مسی دومین ستاره گلزنی این تیم لقب گرفته است، در بازی های خارج از خانه در لیگ قهرمانان ناکام بوده است.

سوارز آخرین بار در سپتامبر 2015 و در خانه رم موفق به گلزنی شد و بعد از آن  حدود سه سال و نیم است در دیدارهای خارج از خانه بارسلونادر لیگ قهرمانان توفیقی در گلزنی نداشته است.

در فصول درخشان حضور در ترکیب لیورپول، سوارز سه بار در استادیوم اولدترافورد موفق به باز کردن دروازه منچستریونایتد شد و امیدوار است این روند این بار با لباس بارسلونا تکرار شود تا کابوس ناکامی های خارج از خانه برای او پایان پذیرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*