خداحافظی زود هنگام جوکوویچ از تنیس مونته کارلو

خداحافظی زود هنگام جوکوویچ از تنیس مونته کارلو : به گزارش “ورزش سه” به نقل از فارس، نواک جوکوویچ تنیسور شماره یک جهان شب گذشته در مرحله یک‌چهارم تنیس مونته‌کارلو مقابل مدودوف روسی با رنک 14 جهان با نتیجه 6-3, 4-6, 6-2 شکست خورد و از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماند. این تنیسور صرب انتظار داشت در فینال این رقابت‌ها مقابل رافائل نادال قرار بگیرد.

برای اطلاع از پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید .

جوکوویچ در این باره گفت: اولین تورنمنتی است که در این فصل در زمین خاکی بازی می‌کنم و ممکن است ورزشکارانی با رنک پایین در این زمین در تورنمنت‌های قبل بازی کرده باشند. این یکی از دلایل شکست من بود. وی افزود: مورد دیگر اینکه این اتفاق ممکن است رخ دهد و شما روز بد داشته باشید. چرا که شما بخشی از ورزش هستید. ما 4 روز متفاوت با شرایط متفاوت داشتیم.

در چنین روزی که باید بود، همه چیز تغییر کرد. پیدا کردن ریتم بازی خیلی سخت بود. حریف من نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی داشت و لایق جایی است که قرار گرفته است. مدودوف هم درباره برتری مقابل جوکوویچ، اظهار داشت: این بازی یکی از بهترین مسابقات من در طول بازیگری‌ام است. برتری مقابل تنیسور شماره یک جهان برای نخستین بار رخ داد. وی افزود: من خودم را نشان دادم اما این تورنمنت هنوز به پایان نرسیده است. خوشحالم و از بازی‌هایی که این هفته داشتم راضی هستم.

دیدگاه‌ها 0

*
*