روز های سخت رئال : ناکامی های ادامه دار رئال در نبود CR7

روز های سخت رئال : ناکامی های ادامه دار رئال در نبود CR7 ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، آخرین بار در فصل 09-2008 بود که رئال مادرید در یک فصل 16 بار مغلوب شد و بعد از آن انقلاب سفید با حضور کریستیانو رونالدو و درخشش او آغاز گردید و کهکشانی ها 4 بار طی 9 سال حضور ستاره پرتغالی قهرمان اروپا شدند.

در آن فصل تلخ، رئال مادرید شکست 2-6 در لالیگا در برنابئو مقابل بارسلونا را تجربه کرد و چند ماه بعد و با ورود فلورنتینو پرز، ستاره های بزرگی از جمله رونالدو راهی برنابئو شدند و دیگر تا اولین فصل جدایی بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید، این اتفاق شوم برای آنها تکرار نشده بود.

لوس بلانکوس این فصل 10 بازی در لالیگا ، 2 بازی در کوپا دل ری (مقابل لگانس و بارسلونا)، 3 بازی در لیگ قهرمانان (دو بار برابر زسکا مسکو و یک بار مقابل آژاکس) و یک مرتبه نیز در جام سوپر کاپ اروپا مقابل اتلتیکو مادرید و در اولین بازی از حضور تلخ حضور خولن لوپتگی شکست خوردند تا هیچ شانسی برای فتح جام بعد از سالها نداشته باشند.

داغ ترین های خبر ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

حذف های دردناک از لیگ قهرمانان در مرحله یک چهارم ( شکست با 4 گل آن فصل از لیورپول در آنفیلد و امسال باخت مقابل آژاکس با 4 گل در برنابئو)، شکست های سنگین مقابل بارسلونا (2-6 در برنابئو در آن فصل و 1-5 در نوکمپ و 0-3 در برنابئو در فصل جاری)، وجه تشابهات آخرین فصل و اولین فصل بدون رونالدو بود و باید دید آیا پرز دوباره می تواند ناجی بزرگی مانند او در تابستان استخدام کند یا خیر.

دیدگاه‌ها 0

*
*