cr7 بالاتر از مسی و نیمار؛پردرآمد ترین ورزشکار در اینستاگرام!

cr7 بالاتر از مسی و نیمار؛پردرآمد ترین ورزشکار در اینستاگرام! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، وبسایت “هوپر” که در حوزه بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند،
لیستی از 100 شخصیت ثروتمند اینستاگرام در سال 2019 منتشر کرده است که کایلی جنر با 139 میلیون هوادار در رده اول قرار دارد چرا که هزینه هر تبلیغ در صفحه او 1.266.000 دلار است.
در لیست ده نفر اول دو فوتبالیست حضور دارند. در واقع اینستاگرم به نیروی بزرگ برای درآمد زایی بازیکنان فوتبال تبدیل شده است.

فوتبالیست های سرشناس با پست های که می گذارند نه تنها هواداران خود را از وضعیت و افتخارات خود در جریان می گذارند بلکه درآمدهای نجومی هم کسب می کنند و طبق انتظار کریستیانو رونالدو با توجه به محبوبیت زیاد و تعداد فالورهای که دارد بیشترین درآمد را دارد.

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید

رونالدو 173 میلیون فالورو در اینستاگرام دارد و برای هر پستی که منتشر می کند 784 هزار پوند به دست می آورد و در صدر پردرآمدترین های اینستاگرام قرار دارد.

رونالدو بعد از جدایی از رئال مادرید راهی یوونتوس نشد و این باعث نشده تا تعداد فالوئرهای او کم شود و همچنان این مهاجم پرتغالی از محبوب ترین بازیکنان فوتبال جهان است و این محبوبیت درآمد زیادی را نصیب او می‌کند.

بعد از رونالدو نیمار با 580 هزار پوند و مسی هم با 521 هزار پوند در رده های دوم و سوم جای دارند.

در زیر جدول پردرآمدترین ورزشکاران در اینستاگرام آمده است:

 

cr7-بالاتر-از-مسی-و-نیمار؛پردرآمد-ترین-ورزشکار-در-اینستاگرام-1

دیدگاه‌ها 0

*
*