چلسی قرارداد قرضی ایگواین را تمدید نخواهد کرد

چلسی قرارداد قرضی ایگواین را تمدید نخواهد کرد : به گزارش “اسپرت اسکولار”، روزنامه انگلیسی دیلی‌میل می‌گوید باشگاه چلسی قصد ندارد قرارداد قرضی گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی خود را تمدید کند و او را بعد از برگزاری فینال لیگ اروپا به باشگاهش یوونتوس برخواهد گرداند.

ایگواین از ماه ژانویه با یک قرارداد قرضی شش ماهه از یوونتوس به چلسی پیوست ولی در این تیم انگلیسی نتوانست آنطور که انتظار می‌رفت ظاهر شود و در 21 بازی برای چلسی تنها موفق شد پنج گل به ثمر برساند.

داغ ترین اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

بر اساس قرارداد چلسی و یوونتوس، باشگاه انگلیسی از این امکان برخوردار است که یا قرارداد قرضی او را با پرداخت 15.7 میلیون پوند برای یک سال دیگر تمدید کند یا او را با پرداخت 31.6 میلیون یورو به صورت دائمی خریداری کند.

از سوی دیگر یوونتوس، بازگشت ایگواین را نمی‌خواهد چون با اینکه مهاجم آرژانتینی با این باشگاه ایتالیایی دو سال دیگر قرارداد دارد ولی ناکامی او در گلزنی برای چلسی و وضعیت نه چندان مناسب آمادگی بدنی‌اش، باعث شده باشگاه ایتالیایی تمایلی به بازگشت او نداشته باشد.

دیلی‌میل می‌گوید چلسی معتقد است امکان بهبود قابل ملاحظه شرایط ایگواین 31ساله وجود ندارد و به همین علت، با وجود ممنوعیت نقل و انتقالاتی‌ای که چلسی از سوی فیفا با آن مواجه شده قصد ندارد از گزینه‌های خود برای نگه داشتن ایگواین در لندن استفاده کند.

 

چلسی قرارداد قرضی ایگواین را تمدید نخواهد کرد

دیدگاه‌ها 0

*
*