یونایتد 1 – چلسی 1 : سهمیه ی لیگ قهرمانان در هاله ای از ابهام

یونایتد 1 – چلسی 1 : سهمیه ی لیگ قهرمانان در هاله ای از ابهام ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، شیاطین سرخ برای افزایش شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان باید چلسی را مغلوب می کردند اما اشتباه عجیب داوید دخیا باعث شد گل خوان ماتا بی اثر شود و در نهایت دو تیم به تساوی 1-1 قناعت کردند تا یونایتد ششم و چلسی چهارم باقی بماند.

منچستر یونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد اما ضربه روملو لوکاکو در محوطه در حالتی تقریبا تک به تک با مهار کپا همراه شد.

حملات یونایتد ادامه یافت و این تیم در دقیقه 11 به گل رسید. پاس فوق العاده لوکاکو در گوشه محوطه به لوک شاو رسید و او نیز با یک پاس عرضی خوان ماتا را صاحب فرصت مقابل دروازه خالی کرد تا هافبک اسپانیایی گل اول را به ثمر برساند.

در دقیقه 20 چلسی می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه والی جورجینیو از بالای دروازه داوید دخیا به بیرون رفت. در دقیقه 29 یونایتد تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما ضربه سرچ کشی اریک بایی از کنار دروازه با کمترین اختلاف ممکن راهی بیرون شد.

در ادامه جریان بازی آرام شد و در حالیکه به نظر می رسید یونایتد با پیروزی راهی رختکن می شود، چلسی به گل رسید. ضربه آنتونی رودیگر از پشت محوطه با واکنش ضعیف داوید دخیا همراه شد تا مارکوس آلونسو در ریباند دروازه یونایتد را باز کند و نیمه نخست با تساوی 1-1 به پایان برسد.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

 

یونایتد 1 - چلسی 1 سهمیه ی لیگ قهرمانان در هاله ای از ابهام

یونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان اوایل نیمه دوم به گل برسد اما ضربه ایستگاهی مارکوس راشفورد با مهار کپا همراه شد.

در ادامه جریان بازی آرام شد و دو تیم قادر به خلق موقعیت خاصی روی دروازه یکدیگر نبودند. در دقیقه 58 ویلیان در گوشه محوطه یونایتد صاحب فرصت شد اما ارسال او در موقعیتی مناسب در اختیار داوید دخیا قرار گرفت.

دقایقی بعد چلسی پشت محوطه یونایتد صاحب یک موقعیت خوب از روی ضربه ایستگاهی شد اما شوت ویلیان با اختلاف کمی از بالای دروازه شیاطین سرخ به بیرون رفت.

در دقیقه 87 پدرو درون محوطه یونایتد صاحب فرصت شد اما ضربه ناامید کننده او با اختلاف زیادی از بالای دروازه حریف به بیرون رفت. در دقیقه 92 یونایتد تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت اما ضربه سر مارکوس روخو روی خط دروازه چلسی توسط پدرو دور شد.

در ثانیه های پایانی دخیا واکنش خوبی در مقابل ضربه ایگواین در دهانه دروازه نشان داد و بازی با همان تساوی 1-1 به پایان رسید.

دیدگاه‌ها 0

*
*