نگرانی برانکو از عملکرد کی روش

نگرانی برانکو از عملکرد کی روش: به گزارش اسپرت اسکولار، هفته پیش‌روی هفته تقابل آقای‌گل‌های لیگ است. علیپور و کی‌روش به هم رسیدند و هر دو طرف هم حسابی قبل از این تقابل برای هم خط و نشان کشیدند.

علیپور در سه بازی آخر پرسپولیس 2 گل زد و 1 پاس‌گل داد. کی‌روش هم برای عبور از علیپور در جدول گلزنان، در بازی دیروز مقابل سایپا همه کار کرد. کی‌روش مانند بازی رفت، 2 گل به حریف زد و 1 پاس‌گل داد. ضمن اینکه این بار یک پنالتی هم گرفت. آماری فوق‌العاده که برانکو ایوانکوویچ را بیشتر از همیشه برای مهار او نگران می‌کند.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

کی‌روش در این فصل به طور میانگین 3.3 شوت در هر بازی می‌زند و بیشتر از یک شوت در چارچوب ثبت می‌کند. مهاجم 195 سانتی‌متریِ قلعه‌نویی در هر بازی معدل عجیب 10 نبردهوایی موفق هم ثبت می‌کند که در همه این آمارها بهترین بازیکن تیمش است.

مهار چنین بازیکنی در روزی که پرسپولیس شجاع خلیل‌زاده را به علت محرومیت در ترکیب ندارد، اصلا کار ساده‌ای نیست. آن هم در شرایطی که پرسپولیس بعد از تقابل با سپاهان باید در تبریز با تراکتورسازی بازی کند و از دست دادن امتیاز مقابل سپاهان می‌تواند بهای سنگینی را برای این تیم به همراه داشته باشد.

دیدگاه‌ها 0

*
*