سیلوا جایزه اش را به ستاره ی منچستر سیتی تقدیم کرد

سیلوا جایزه اش را به ستاره ی منچستر سیتی تقدیم کرد : به گزارش “اسپرت اسکولار”، منچسترسیتی دیروز در هفته سی و چهارم لیگ برتر در خانه خود به مصاف تاتنهام رفت و با گل دقیقه پنجم فیل فودن به پیروزی رسید. این پیروزی سیتی چند روز بعد از حذف تلخ این تیم از لیگ قهرمانان اروپا توسط همین تاتنهام، باعث شد شاگردان گواردیولا به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر برگردند.

اما اتفاق جالبی که در پایان بازی رخ داد این بود که برناردو سیلوا بازیکن سیتی که به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شده بود، جایزه خود را به فیل فودن، هم‌تیمی‌اش و زننده تنها گل بازی اهدا کرد و گفت او را شایسته این جایزه می‌داند.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

فودن 18ساله در این بازی اولین گل خود در لیگ برتر را به ثمر رساند تا مهمترین نقش را در بازگشت منچستر سیتی به صدر جدول بازی کند. اما در پایان بازی برناردو سیلوا، هافبک هجومی سیتی به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

فودن و سیلوا در پایان بازی در حال گفتگو با گزارشگر اسکای بودند و زمانی که جایزه بهترین بازیکن میدان به فودن داده شد تا آن را به صاحبش سیلوا بسپارد، ملی‌پوش پرتغالی منچسترسیتی، سیلوا، گفت:” نه، من می‌خواهم جایزه‌ام را به فیل فودن بدهم چون واقعاً فکر می‌کنم جایزه حق او است”.

دیدگاه‌ها 0

*
*