بی تجربگی در اولدترافورد برابر آبی اناری ها

بی تجربگی در اولدترافورد برابر آبی اناری ها : به گزارش “اسپرت اسکولار”، منچستر یونایتد دیشب در بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان، در خانه خود، ورزشگاه اولدترافورد مقابل بارسلونا 1-0 شکست خورد.

کارشناسان انگلیسی بعد از شکست دیشب یونایتد، یکی از مهمترین عوامل ناکامی شاگردان سولسشر را کمبود تجربه و دیگر عامل مهم را نبود یک رهبر مقتدر و کاریزماتیک در میان بازیکنان یونایتد می‌دانند.

شاگردان سولسشر دو ماه قبل در مرحله یک‌هشتم نهایی هم در خانه خود مقابل پاری سن ژرمن شکست خورده بودند ولی در زمین حریف به پیروزی رسیده و جواز صعود به این مرحله را بدست آوردند.
جدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان  در  وب سایت اسپرت اسکولار

این در حالی است که در دوران سر الکس فرگوسن، منچستریونایتد از کم تجربگی و نبود یک رهبر مقتدر احساس کمبود نمی کرد . فرگوسن تیمی را هدایت می‌کرد که در هر منطقه از زمین رهبران مقتدری داشت و سرشار از بازیکنان پرتجربه بود.

 

بی تجربگی در اولدترافورد برابر آبی اناری ها

بازی مسلط بازیکنان پرتجربه ی الکس فرگوسن باعث شده بود تا هواداران هیچ کدام از بازی های منچستر یونایتد را از دست ندهند. اما دیشب جامعه ی فوتبال اروپا شاهد عدم دیسیپلین در میدان و کناره ی زمین منچستر یونایتد بود.

این روزها اوضاع برای یونایتد کاملا متفاوت است. تیمی خام و بی‌تجربه که از یازده بازیکن فیکسش تنها داوید دخیا، اشلی یانگ و کریس اسمالینگ تجربه بازی در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان را داشتند. تعداد بازیکنان با این تجربه مشابه در ترکیب بارسلونا به هشت نفر می‌رسید.

بهترین نماد تصویری این بی‌تجربگی دستپاچه شدن فیل جونز، بازیکن یونایتد در زمان ورود به میکسدزون بود. او که ظاهرا هیچوقت با این تعداد خبرنگار و دوربین در میکسدزون روبرو نشده بود خودش را گم کرده و کاملا عصبی و دستپاچه به نظر می‌رسید.

دیدگاه‌ها 0

*
*