توپچی های لندن شانس سوم شدن خود را از دست دادند

توپچی های لندن شانس سوم شدن خود را از دست دادند : اونای امری، سرمربی آرسنال، مدعی شد آنها هنوز هم شانس صعود به لیگ قهرمانان در فصل بعد را دارا هستند.

به گزارش (اسپرت اسکولار ) با قبول شکست 0-1 مقابل  اورتون، آرسنالی ها امروز شانس صعود به رتبه سوم لیگ انگلیس را از دست دادند، اما امری ضمن پذیرش اینکه تیمش نمایش خوبی نداشت، معتقد است سرنوشت ادامه فصل هنوز هم در دستان خود آرسنال است.

جدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید

اونای امری گفت: “می دانستیم بازی دشواری مقابل اورتون پیش روی ما خواهد بود و بعد از پایان این مسابقه نیز همین حس را دارم، اما این بهترین فرصت برای ما بود که سه امتیاز گرفته و سوم شویم.

اما پس از نتیجه ما در رتبه چهارم قرار داریم، اما آرسنال در 38 مسابقه نیاز به ثبات داشته و ما هنوز هم شانس صعود به لیگ قهرمانان را داریم.

رسیدن به لیگ قهرمانان به ما و تیم های دیگر بستگی دارد اما ما نمی خواهیم منفی بین باشیم زیرا اختلاف امتیازات کم است و هنوز هم سرنوشت در دستان خود ماست.

در نیمه اول ما با ثبات بازی کرده و شانس های خوبی برای گلزنی به دست آوردیم، اما اورتون از یک پرتاب به گل رسید.

این بهترین عملکرد آرسنال نبود اما باید این بازی را فراموش کرد و تمام تمرکز ما روی دیدار آخر هفته در لیگ اروپا و البته بازی هفته بعد مقابل واتفورد خواهد بود.”

دیدگاه‌ها 0

*
*