آرسنال 2 – ناپولی 0 : توپچی ها به صعود نزدیک میشوند

آرسنال 2 – ناپولی 0 : توپچی ها به صعود نزدیک میشوند : به گزارش “اسپرت اسکولار ” شاگردان اونای امری در این دیدار با ارائه ی نمایش با کیفیت تری نسبت به تیم رقیب ، با کسب 3 امتیاز مهم این بازی حریف را بدرقه کردند و بیش از پیش به صعود به مرحله ی بعد لیگ قهرمانان اروپا  نزدیک شدند.

تیم میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و بعد از اینکه یکی دو موقعیت خوب را در دقایق ابتدایی از دست دادند، در دقیقه 14 توانستند به گل اول بازی برسند. روی یک حرکت تیمی عالی بود که در نهایت با پاس مایتلند نیلز، آرون رمزی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

 

آرسنال 2 - ناپولی 0 _ توپچی ها به صعود نزدیک میشوند (1)

 

پس از این گل بازیکنان میهمان تلاش کردند تا ابتکار عمل را در دست بگیرند اما آرسنال در دقیقه 25 توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد. لوکاس توریرا با یک توپ ربایی خوب در میانه زمین، صاحب موقعیت شد و شوت او از پشت محوطه جریمه بعد از برخورد به کولیبالی، وارد دروازه ناپولی شد.

در ادامه ی بازی توپچی های لندن با خلق موقعیت های مناسب فرصت های گلزنی متعددی را بر دروازه ی تیم مهمان ایجاد کردند. با ناکام ماندن این موقعیت ها آرسنال در نیمه ی اول با دو گل راهی رختکن شد.

در نیمه دوم بازی با وجود آن که کمی از سرعت و تب وتاب بازی کاسته شده بود اما باز هم این آرسنالی ها بودند که موقعیت های بهتر و بیشتری برای رسیدن به گل داشتند.
اما در نهایت بازی با همان دو گل به پایان رسید تا یاران ناپولی دست خالی راهی خانه شوند.

دیدگاه‌ها 0

*
*