ترکیب احتمالی آبی پوشان پایتخت در دربی امروز

ترکیب احتمالی آبی پوشان پایتخت در دربی امروز : سرمربی استقلال در غیاب سه بازیکن اصلی خود امروز باید ترکیب تیم خود را در بازی با پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر تعیین کند.

به گزارش اسپرت اسکولار، تیم فوتبال استقلال در شرایطی امروز برای صعود به صدر جدول نیاز مبرم به کسب ۳ امتیاز بازی با پرسپولیس دارد که طارق همام، وریا غفوری و اللهیار صیادمنش به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهند داشت ضمن اینکه شفر  تصمیم گرفته نام مهدی قائدی، میثم تیموری، فرشاد محمدی مهر و روح الله باقری را هم از لیست ۱۸ نفره تیمش خارج کند.

اگر اتفاق خاصی نیفتد امروز مهدی رحمتی به عنوان با تجربه ترین بازیکن استقلال درون دروازه این تیم قرار خواهد گرفت و تلاش می‌کند سیزدهم کلین شیت فصل خود را در حساس‌ترین بازی ممکن به ثبت برساند.

اما در غیاب وریا غفوری پژمان منتظری به پست دفاع راست منتقل می‌شود و این محمد دانشگر و روزبه چشمی هستند که در پست دفاع وسط باید تلاش کنند که دروازه استقلال را بسته نگه دارند و کمترین موقعیت روی دروازه این تیم ایجاد شود. استقلال برای بازی با پرسپولیس ٣ مدافع چپ به اردو برده است اما به نظر می‌رسد شانس میلاد زکی پور یا امید نورافکن برای بازی کردن در دربی ۸۹ بیشتر از سایرین است.

فرشید باقری و علی کریمی نیز بازیکنانی هستند که در پست هافبک دفاعی به میدان می روند.

اما مربع آتش استقلال همان بازیکنانی هستند که در بازی‌های قبلی به میدان رفتند و اتفاقا نمایش موفقی هم داشته اند. در ترکیب آبی ها برای دربی به احتمال فراوان فرشید اسماعیلی در پست وینگر راست، ایسما در پست وینگر چپ، آیاندا پاتوسی در پست هافبک پشت مهاجم و گادوین‌منشا هم به عنوان مهاجم هدف بازی خواهند کرد.

 

ترکیب احتمالی آبی پوشان پایتخت در دربی امروز

 

ترکیب احتمالی استقلال در بازی برابر پرسپولیس به شرح زیر است:

 

جدید ترین اخبار ورزشی ایران و جهان در وب سایت اسپرت اسکولار

مهدی رحمتی

پژمان منتظری

روزبه چشم

محمد دانشگر

میلاد زکی پور

علی کریمی 

فرشید باقری

 فرشید اسماعیلی

 آیاندا پاتوسی

 ایسما 

 گادوین منشا

دیدگاه‌ها 0

*
*