توهین آلگری به خبرنگار شبکه ی اسکای اسپرت

توهین آلگری به خبرنگار شبکه ی اسکای اسپرت : به گزارش “اسپرت اسکولار”، مکس آلگری، سرمربی یوونتوس که قهرمانی تیمش در سری آ قطعی شده دیشب در سن‌سیرو مهمان اینترمیلان بود و در این مسابقه به نتیجه تساوی 1-1 دست یافت. آلگری بعد از پایان بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

در طول کنفرانس خبری آلگری بارها بخاطر انتقادهای خبرنگاران از رویکرد تکنیکی یووه مجبور شد از تاکتیک خود دفاع کند و تقصیر را به گردن سبک بازی اینتر میلان بیندازد.

او بعد از کنفرانس خبری در مقابل دوربین شبکه اسکای اسپرت ایتالیا قرار گرفت تا یک مصاحبه اختصاصی انجام دهد.

کسی که مصاحبه را انجام می‌داد دانیله آدانی، بازیکن سابق اینترمیلان و فیورنتینا بود. آدانی وقتی از رویکرد منفی اکثر مربی‌های ایتالیایی و از جمله آلگری در رقابتهای اروپایی صحبت کرد، سرمربی یووه در پاسخ گفت:” ما مقابل آژاکس از ضدحمله‌های آنها ضربه خوردیم و نه از سبک فوتبال‌شان”.

آلگری در ادامه گفت:” همین باعث شد همه فکر کنند آژاکس خیلی عالی بازی کرده. ولی واقعیت این است که آژاکس در آمستردام بهتر بود تا در تورین. امشب هم اوضاع از همین قرار بود. وقتی تیم پاسهای زیادی را خراب می‌کند با ریسک مواجه می‌شود”.

داغ ترین خبر های آنلاین ورزشی ایران و جهان در وب سایت اسپرت اسکولار

آلگری که مشخص بود عصبانی شده در ادامه گفت:” در ایتالیا همه تئوریسین فوتبال شده‌اند و این مشکل بزرگی است. شما بهتر است بروی کتاب‌هایت را بخوانی. حالا خفه شو تا من صحبت کنم. تو از فوتبال هیچی نمی‌فهمی. برو پشت نیمکت بنشین و کتاب‌هایت را بخوان. ولی بدان که از واقعیت فوتبال و آنچه در میدان می‌گذرد هیچ چیز نمی‌دانی. من شش اسکودتو برده‌ام”.

آلگری بعد از این صحبتها، خشمگینانه مصاحبه را ترک کرد و بیرون رفت.

دیدگاه‌ها 0

*
*