خداحافظی همیشگی مدیر خندان از دنیای فوتبال

خداحافظی همیشگی مدیر خندان از دنیای فوتبال : به گزارش “اسپرت اسکولار”، علی کفاشیان در اولین جلسه اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال در سال 98 غایب بود. در خبر سایت فدراسیون فوتبال این چنین می خوانیم: نخستین نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در سال 98 با حضور رییس فدراسیون و حیدر بهاروند، عبدالکاظم طالقانی، محمود اسلامیان،هدایت ممبینی، محمود شیعی، لیلا صوفی زاده و ابراهیم شکوری برگزار شد.

علی کفاشیان (زادهه ۱۵ مرداد ۱۳۳۳ در نائین) نایب رییس اول پیشین فدراسیون فوتبال ایران است. او دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس تجارت بین‌الملل از دانشگاه ماستریخت است. از مهمترین پست‌های اجرایی وی می‌توان به مدیریت اداره نظارت ارز بانک مرکزی، معاون ورزشی و امور فدراسیون‌های سازمان تربیت بدنی و دبیرکل کمیته ملی المپیک اشاره کرد. کفاشیان از اعضای تیم ملی دو و میدانی کشور در رشتهه دوی ۱۱۰ متر بامانع بوده‌است.

علی کفاشیان که به مدت 8 سال ریاست فدراسیون فوتبال را برعهده داشت بعد از محول کردن سمت خود به مهدی تاج، نایب رییس اول فدراسیون فوتبال شد. او توامان نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم بود که با پایان دوران ماموریتش در کنفدراسیون فوتبال آسیا ترجیح داد از فوتبال خداحافظی کند و جالب اینکه جایگاه آسیایی اش را هم مهدی تاج گرفته است. او چندی پیش به بهانه قانون منع بکارگیری بازنشسته ها در نهادهای دولتی از سمت خود در کمیته فوتسال هم استعفاء کرد و پرهیزکار جای او را گرفت.

خبر های ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

در ادامه :

علی کفاشیان  گفت دیگر به فدراسیون فوتبال نمی رود! علی کفاشیان در حال حاضر همان طور که اشاره کرد عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال بشمار می رود و در حالی شاهد خداحافظی خاموش او از فوتبال هستیم که قانونگذار قانع شده که عضویت در هیات رییسه فدراسیون فوتبال شغل به حساب نمی آید، به این خاطر که عضو هیات رییسه نهایتا هفته ای یکی دو ساعت در جلسات شرکت می کند و حقوقی هم نمی گیرد.

حضور 8 ساله علی کفاشیان، مرد همیشه خندان فوتبال ما که گاهی خنده اش در برابر انتقادات و کمبودها حرص همه را در می آورد در فدراسیون فوتبا حتما با خاطرات جالبی همراه بود که می تواند به نگارش در آید. با وجود همه نقدهایی که به علی کفاشیان می شد باید گفت جذب کارلوس کی روش یکی از تاثیرگذارترین کارهای وی در فدراسیون فوتبال بود. دو صعود پی در پی به جام جهانی به همراه کارلوس کی روش و موفقیت تیم های پایه و تیم های فوتبال ساحلی، فوتسال خانم و آقایان در بازی های بین المللی از جمله افتخارات دوران حضور علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال است. مدیری که همیشه می خندید …

دیدگاه‌ها 0

*
*