ستاره ی برزیلی بارسلونا در مورد لیورپول هشدار می دهد !

ستاره ی برزیلی بارسلونا در مورد لیورپول هشدار می دهد ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، فیلیپه کوتینیو که در زمستان سال 2018 و با مبلغ 160 میلیون یورو و به عنوان گران ترین خرید تاریخ باشگاه بارسلونا از آنفیلد راهی نوکمپ شد، بازگشت به خانه سابق خود را اتفاقی خوشحال کننده توصیف کرده و مدعی شد قدرت لیورپول تنها معطوف به مثلث خط حمله این تیم نیست.

کوتینیو گفت: “لیورپول تیمی فوق العاده است و از نظر ذهنی در شرایط خوبی قرار دارد. من تمام بازی های این فصل لیورپول را تماشا کرده ام و آنها چه در امور دفاعی و چه در بخش هجومی بسیار آماده هستند و بنابراین ما باید بسیار هوشیار باشیم.

داغ ترین های خبر فوتبالی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

نمی توان لیورپول را فقط مختص به سادیو مانه، روبرتو فرمینو و محمد صلاح دانست و آنها در ترکیب خود بازیکنان مهم دیگری نیز در اختیار دارند. لیورپول مدافعان و هافبک های باکیفیتی دارد که تلاش می کنند برای بازیکنان خط حمله خلق موقعیت کنند.

من برای اولین بار است که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به میدان می روم و امیدوارم نمایش خوبی از خود ارائه دهم. همچنین بازگشت به استادیوم آنفیلد برای من بسیار ویژه خواهد بود زیرا من در لیورپول روزهای شیرینی را سپری کردم.”

دیدگاه‌ها 0

*
*