برد پرگل رقیب قرمز های پایتخت

برد پرگل رقیب قرمز های پایتخت : رقیب عربستانی پرسپولیس در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا با بردی شیرین و قاطع در هفته بیست و ششم لیگ عربستان با روحیه ای مضاعف به قهرمان ایران رسید.
به گزارش (اسپرت اسکولار ) الاهلی جده شرایط چندان مساعدی در رقابت های داخلی عربستان نداشت تا جایی که بعد از ناکامی های متوالی خبرهای زیادی پیرامون احضار مربی اروگوئه ای این تیم به گوش رسید.

برای اطلاع از آخرین و جدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید و در دنیای ورزش با ما به روز باشید .
خورخه فوساتی که وارث تیمی بحران زده بود بعد از شکست عجیب 5-4 در خانه مقابل تیم یازدهم جدول با انتقادات زیادی روبرو  شد.

در این بین مصدومیت تعداد زیادی از مهره های کلیدی نیز مزید برعلت شد تا اردوی الاهلی با بحران های زیادی دست و پنجه نرم کند.
با این وجود سبزپوشان جده شب گذشته در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ عربستان بدون در اختیار داشتن ستاره های سرشناس خود از جمله عمرالسوما گلزن سوری به مصاف الشباب رفتند و موفق شدند با نتیجه قاطع 4-0 از سد رقیب خود عبور و جایگاه شان در جدول را کمی سرو سامان بدهند.
این برد باعث شد تا الاهلی با 46 امتیاز و تنها یک امتیاز اختلاف با تیم چهارم جدول با جایگاه پنجمی راهی امارات شود تا برای بازی برابر پرسپولیس در این هفته از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آماده شود .

دیدگاه‌ها 0

*
*