با باخت استقلال به الهلال، صعود به اما و اگر کشیده شد

با باخت استقلال به الهلال، صعود به اما و اگر کشیده شد: به گزارش وب سایت اسپرت اسکولار، استقلال ایران در چهارمین بازی خود از مرحله‌ی گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان رفت. الهلال با پیروزی یک بر صفر در این دیدار 9 امتیازی شد و در صدر گروه C قرار گرفت تا گام بلندی برای صعود بردارد. استقلال هم 4 امتیازی باقیماند.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، خسرو حیدری، محمد دانشگر، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، روزبه چشمی(75- ایسما)، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی، داریوش شجاعیان(57- قائدی) و گادوین منشا

ترکیب الهلال: عبدالله المعیوف، محمد البریک، محمد جحفلی، علی آل بلیهی ، یاسر الشهرانی ، میلوش دگنک، عبدالله الخبیری، کارلوس ادواردو، نواف العابد، بافیتمبی گومیس و سباستین جووینکو

کارت زرد: منشا – محمد دانشگر – داریوش شجاعیان – زکی پور

کارت قرمز: نواف العابد(دقیقه 52)

برای اطلاع از جدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید .

دقایق حساس:

دقیقه 6: روی ارسال از چپ بازیکنان الهلال خروج به موقع حسینی مانع از ایجاد فرصت برای تیم عربستانی شد.

دقیقه 8: روی کار خوب استقلالی ها، منشا پشت محوطه جریمه الهلال صاحب فرصت شد که شوت این بازیکن را گلر الهلال مهار کرد.

دقیقه 13: کار تیمی خطرناک الهلالی ها، در چندین نوبت می توانست دروازه استقلال را تهدید کند که حسینی در نهایت این فرصت را از الهلالی ها گرفت.

دقیقه 16: ضربه ایستگاهی ارسالی بازیکن الهلال با سرزنی مهاجم این تیم پشت دفاع استقلال همراه بود که این ضربه را حسینی مهار کرد.

دقیقه 23: باز هم ارسال پشت دفاع استقلال، با فرار تند و تیز مهاجم این تیم همراه شد که در موقعیتی خطرناک حسینی با پای راست موفق شد توپ را راهی کرنر کند.

دقیقه 40: ارسال منشا از راست با ضربه سر نورافکن همراه بود اما گلر الهلال این فرصت را از استقلالی ها گرفت.

(گل اول الهلال ) دقیقه 50: شوت سنگین جووینکو از پشت محوطه جریمه استقلال با ورود خروج حسینی از دروازه تبدیل به گل اول این تیم شد.

دقیقه 63: شوت سنگین علی کریمی از پشت محوطه جریمه الهلال پس از برخورد به دیرک دروازه این این تیم به بیرون رفت تا این موقعیت خطرناک و ایده آل برای استقلال از دست برود.

دقیقه 75: روی کار تیمی استقلالی ها، نورافکن از پشت محوطه جریمه الهلال شوتزنی کرد که گلر الهلال این توپ را مهار کرد.

دقیقه 86: ایسما روی فراری تند و تیز از تله آفساید صاحب فرصت گلزنی شد اما ضربه این بازیکن را گلر الهلال راهی کرنر کرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*