نارضایتی ارنستو والورده از شرایط نامساعدش در بارسلونا

نارضایتی ارنستو والورده از شرایط نامساعدش در بارسلونا : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، ارنستو والورده سومین فصل حضورش در بارسا را پشت سر می گذارد. در دو سال گذشته او توانسته با بارسا دو بار لالیگا، یک بار کوپا دل ری و یک بار نیز سوپرکاپ اسپانیا را تصاحب کند اما در لیگ قهرمانان به توفیقی نرسیده است.

پس از شکست 4-0 فصل گذشته از لیورپول و حذف از لیگ قهرمانان، شایعات زیادی در مورد اخراج او به گوش می رسید؛ در حالی که به تازگی قراردادش را تمدید کرده بود. در نهایت بارسلونا تصمیم به ادامه همکاری با او گرفت اما دستیار سابق والورده معتقد است که او از شرایطش رضایت ندارد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

رامون کاتالا که در زمان حضور والورده در اسپانیول، مربی بدنساز این باشگاه بود و سابقه همکاری با پوچتینو و یوهان کرویف را نیز دارد، به کادنا کوپا گفت:« سال گذشته که با والورده صحبت می کردم، او از انتقادات ناراضی بود. مشکل بزرگ والورده این است که او را به فاصله گرفتن از هویت و فلسفه بارسا متهم می کنند. ارنستو شخصی دوست داشتنی و مهربان است و اخیرا که با او حرف زدم، متوجه شدم که بازهم از شرایطش رضایت ندارد.

معتقدم در حق او بی انصافی می شود. برای مثال پیش فصل بارسا از نظر من خوب نبود و سال به سال قضیه مارکتینگ و درآمدزایی بر خواسته های کادر فنی و مسائل ورزشی چربش پیدا می کند. بارسا تابستان امسال با تیم های چندان خوبی بازی نکرد و به همین دلیل در شروع فصل، بازیکنان در فرم خوبی قرار ندارند. شکست مقابل بیلبائو هشداری برای بارسا بود.»

دیدگاه‌ها 0

*
*