یوونتوس 2-تاتنهام 3 :شروع بد بیانکونری با سوپر گل کین

یوونتوس 2-تاتنهام 3 :شروع بد بیانکونری با سوپر گل کین ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، از ساعت 16 در ورزشگاه ملی سنگاپور و از سری رقابت های چمپیونزکاپ تیم های یوونتوس و تاتنهام به مصاف هم رفتند. روز گذشته در همین ورزشگاه یونایتد با یک گل بر اینتر غلبه کرده بود.

یووه کار را با بوفون، دی شیلیو، روگانی، پیانیچ، متوئیدی، بونوچی، کانسلو، امره جان، مانژوکیچ، برناردسکی و رونالدو آغاز کرد و در سوی دیگر میدان یازده بازیکن تاتنهام را گازانیگا، واکر، آلدروایرلد، جورجو، تانگانا، وینکس، اسکیپ، لاملا، دله آلی، سون و پاروت تشکیل می دادند.

 

یوونتوس-2-تاتنهام-3-_شروع-بد-بیانکونری-با-سوپر-گل-کین-

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید

در شروع بازی سون می توانست از درون محوطه جریمه با یک شوت گلزنی کند اما با بدشانسی ضربه او به کنار دروازه برخورد کرد. کمی بعد رونالدو شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد ولی ضربه فنی او نرم بود و در آغوش دروازه بان جای گرفت.

دقیقه 31 بازی تاتنهام به گل رسید. پاروت در سمت راست زمین با پاس خوب خود سون را در موقعیت شوتزنی از درون محوطه جریمه قرار داد. ضربه او را بوفون برگشت داد ولی در ریباند این لاملا بود که دروازه خالی را باز کرد تا تاتنهام 1-0 پیش بیفتد. رونالدو در دقایق پایانی نیمه اول می توانست گلزنی کند ولی ضربه تماشایی او راهی به دروازه پیدا نکرد تا نیمه اول با برتری تاتنهام تمام شود.

یوونتوس نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و به فاصله 4 دقیقه به دو گل رسید.

 

یوونتوس-2-تاتنهام-3-_شروع-بد-بیانکونری-با-سوپر-گل-کین
ابتدا گونسالو ایگواین در دقیقه 56 روی پاس پیانیچ و از بیرون محوطه جریمه با یک ضربه دقیق توانست حساب کار را برابر کند و سپس رونالدو دقیقه 60 یووه را پیش انداخت.

فوق ستاره پرتغالی روی پاس به عقب دی شیلیو و با یک ضربه روی پا توپ را به کنج دروازه فرستاد تا بیانکونری بازی باخته را با برد عوض کند.

این پایان کار نبود و دقیقه 64 بازی لوکاس مورا توانست کار را برابر کند. ستاره برزیلی با یک شوت دقیق توپ را به قعر دروازه فرستاد تا همه چیز بار دیگر مساوی شود.

یوونتوس-2-تاتنهام-3-_شروع-بد-بیانکونری-با-سوپر-گل-کین-2
دقیقه 83 ایگواین تک و تنها در درون محوطه جریمه همه چیز را برای گلزنی مهیا می دید ولی ضربه بی دقت او به بیرون رفت. در نهایت این بازی با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

بازی به دقیقه 94 رسیده بود که تاتنهام توسط هری کین به گل رسید. او روی توپ ربایی لوکاس مورا توانست از وسط زمین با یک شوت باورنکردنی شزنی را مغلوب کرده و باعث برتری 3-2 تاتنهام شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*