یوونتوس در انتظار گران ترین خرید تاریخ سری آ ایتالیا

یوونتوس-در-انتظار-گران-ترین-خرید-تاریخ-سری-آ-ایتالیا

یوونتوس در انتظار گران ترین خرید تاریخ سری آ ایتالیا : به گزارش “اسپرت اسکولار”، یوونتوس قصد دارد در تابستان امسال ترکیب خود را به شدت تقویت کرده و برای فصل بعد تیمی در حد فتح لیگ قهرمانان اروپا روانه این رقابت ها کند و اولین خرید گرانقیمت آنها نیز قرار است سرگی میلینکوویچ ساویچ، هافبک 22 ساله لاتزیو باشد.

 

گاتزتا امروز مدعی شد توافقات شخصی برای انتقال میلینکوویچ ساویچ به تورین با خود وی صورت گرفته و حالا تنها مرحله ی آخر یعنی توافق سران یوونتوس و سران لاتزیو برای این انتقال گران قیمت باقی مانده است. البته یوونتوس به خوبی می داند جلب کردن نظر کلودیو لوتیلو، رئیس باشگاه لاتزیو کار دشواری است و به همین دلیل می توان گفت روند انتقال این بازیکن هنوز نهایی نشده است.

اخبار حاکی از احتمال بسته شدن این قرارداد با رقمی در حدود 120 میلیون یورو است و اگر این مبلغ پرداخت شود، سرگی میلینکوویچ ساویچ گران ترین خرید یک تیم در کل تاریخ فوتبل ایتالیا خواهد شد.

پیش از این هافبک صرب، کریستیانو رونالدو با 100 و گونسالو ایگواین با 90 میلیون یورو گران ترین بازیکنان تاریخ لیگ ایتالیا محسوب می شدند و جالب اینجاست در صورت نهایی شدن انتقال سرگی میلینکوویچ ساویچ، هر سه خرید گرانقیمت تاریخ سری آ متعلق به باشگاه یوونتوس خواهند بود.

جدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*