یوونتوس در انتظار عذرخواهی و توضیح رونالدو درباره ی رفتار جنجالی

یوونتوس خواهان توضیح وعذرخواهی بابت رفتار توهین آمیز رونالدو : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، یوونتوس روز یکشنبه موفق شد با نتیجه ۱-۰ میلان را شکست دهد. در جریان این دیدار یک اتفاق عجیب افتاد و کریستیانو رونالدو در دقیقه ۵۵ جای خود را به پائولو دیبالا داد. این فوق ستاره پرتغالی پس از تعویض مستقیماً ورزشگاه را ترک کرد تا حواشی زیادی را به وجود آورده باشد.

رونالدو پیش از دادن تست دوپینگ به کمیته ی ضد دوپینگ فوتبال ایتالیا ابتدا زمین  را ترک و سپس ورزشگاه را ترک کرد تا علاوه بر جنجال به وجود آمده احتمال محرومیت و تعلیق او به مدت دو سال به دلیل ترک ورزشگاه پیش از  صدور اجازه ی ماموران کمیته ی ضد دوپینگ قوت بگیرد.

نشریه گاتزتا دلو اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد که کریستیانو رونالدو پس از انجام بازی‌های ملی ملاقاتی با فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس و پاول ندود، معاون باشگاه، خواهد داشت تا درباره ترک ورزشگاه پس از تعویض شدن به آن ها توضیحات لازم را ارائه دهد. همچنین باشگاه یوونتوس انتظار خواهد داشت که کریستیانو رونالدو بابت این رفتارش عذرخواهی کند.

آخرین اخبار ورزشی  روز ایران و جهان را در اسپرت اسکولار بخوانید 

وونتوس-در-انتظار-عذرخواهی-و-توضیح-رونالدو-درباره-ی-رفتار-جنجالی-

 

با این وجود مائوریتزیو ساری اما واکنش متفاوتی نسبت به رفتار رونالدو داشت و بیش از این به جنجال خا و حواشی دامن نزد. او در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی مقابل میلان گفته بود: ” باید از رونالدو تشکر کنم چرا که با وجود مصدومیت خودش را در دسترس ما قرار داد.”

رونالدو نیز پس از پایان بازی با انتشار یک پست  واکنش جالبی را در صفحه اینستاگرام خود نسبت به شایعات انجام داده بود. او پس از بازی مقابل میلان با قرار دادن عکسی در صفحه خود، زیر آن نوشت: “یک بازی سخت، یک پیروزی مهم” تا به نوعی با این کار به شایعات پایان داده باشد.

 

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*