یوونتوس،رقیب تازه نفس بارسا و رئال در ماراتن جذب نیمار!

یوونتوس،رقیب تازه نفس بارسا و رئال در ماراتن جذب نیمار! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، شاید چند هفته کسی تصورش را هم نمی کرد حتی در صورت جدایی نیمار از پاری سن ژرمن، یوونتوس مقصد بعدی وی باشد و همگان رئال مادرید و یا بارسلونا را تیم بعدی نیمار می دانستند. اما استراتژی مناسب مدیران یوونتوس ممکن است باعث شود ورق به سود آنها بازگردد و ستاره 27 ساله برزیلی به جای لالیگا راهی سری آ شود.

کالچومرکاتو در گزارشی مدعی شد در واقع از همان ابتدای تابستان و آغاز شایعات جدایی نیمار از پاری سن ژرمن، یوونتوس شرایط این ستاره برزیلی را زیر نظر داشت اما صبوری کرد تا در مقطع مناسب برای خرید این بازیکن اقدام کند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید

در واقع اگر فابیو پاراتیچی در همان ماه ژوئن وارد این پرونده می شد، احتمال زیادی داشت یوونتوس در مسیر جذب نیمار شکست بخورد اما حالا و در اواخر بازار تابستانی، این تاکتیک موفق مدیران یوونتوس جواب داده و حالا آنها یکی از گزینه های مهم خرید نیمار به شمار می آیند.

باشگاه فرانسوی علاقمند به جذب پائولو دیبالا است و این ابراز علاقه می تواند برگ برنده یوونتوس در معامله نیمار باشد. البته به نظر می رسد هنوز بارسلونا و رئال مادرید از شانس بیشتری برای خرید نیمار برخوردارند اما با توجه به شرایط مالی بغرنج دو باشگاه برای جذب ستاره برزیلی، آنگاه یوونتوس می تواند وارد عمل شده و بر خلاف تصورات، نیمار را در همین تابستان جذب کند.

دیدگاه‌ها 0

*
*