یوونتوس،خانه ی امید نیمار برای رهایی از پاری سن ژرمن!

یوونتوس،خانه ی امید نیمار برای رهایی از پاری سن ژرمن! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، شرایط گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال در پاریس مساعد نیست و نشریه لوپاریزین دیروز مدعی شد این بازیکن قصد دارد طی سه هفته آینده جدایی خود را از پاری سن ژرمن قطعی کند. یکی از بین دو تیم بارسلونا و یوونتوس مقصد بعدی ستاره برزیلی خواهد بود.

بارسلونا با توجه به جذب آنتوان گریزمان و بازیکنان گرانقیمت در سال های اخیر، شرایط مالی مساعدی برای خرید نیمار ندارد و پاری سن ژرمن نیز حاضر نیست معاوضه با دو بازیکن بارسا برای فروش ستاره برزیلی خود را قبول کند.

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید

اما شبکه ال چیرینگینو مدعی شد یوونتوس می تواند از پائولو دیبالا، هافبک آرژانتینی خود برای خرید نیمار استفاده کند. انتقال دیبالا به پاری سن ژرمن به علاوه پول نقد، ممکن است پاریسی ها را راضی به فروش نیمار کند.

 

یوونتوس،خانه-ی-امید-نیمار-برای-رهای-از-پاری-سن-ژرمن

 

رای اسپورت چند روز قبل مدعی شد ملاقاتی بین پدر نیمار و فابیو پاراتیچی مدیر یوونتوس برای بررسی احتمال انتقال ستاره برزیلی به توین صورت گرفت اما مدیران بیانکونری می دانند پروسه خرید نیمار آسان نیست و احتمالا مذاکراتی طولانی مدت در انتظار طرفین خواهد بود. یوونتوس در تابستان امسال برای خرید بازیکنان جدید خود کمتر از 100 میلیون یورو خرج کرده و آدرین رابیو و آرون رمسی با انتقالی آزاد راهی تورین شده اند. همچنان رقم هنگفت قرارداد ماتیس دی لیخت نیز قرار است طی 5 مقطع به آژاکس پرداخت شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*