گرت بیل در آسیا توپ خواهد زد ؟

گرت بیل در آسیا توپ خواهد زد ؟ به گزارش “اسپرت اسکولار”، رئال مادرید دیگر علاقه ای به ادامه همکاری با گران ترین خرید تاریخ خود ندارد و به نظر می رسد دوران حضور گرت بیل در مادرید بعد از شش سال رو به پایان است.

اما در این میان، عدم وجود مشتری دست به نقد بین تیم های اروپایی برای خرید این بازیکن 30 ساله که بارها مصدومیت های طولانی مدت را تجربه کرده و سالانه 15 میلیون یورو نیز حقوق می گیرد، تبدیل به معضل اصلی رئال مادرید شده است.

تیم شروود، یکی از مدیران باسابقه لیگ برتر گفت: “من فکر می کنم احتمال انتقال گرت بیل به چین بیش از بازگشت به لیگ برتر باشد. اگر او قصد دارد حقوق و دستمزدی مشابه رئال مادرید داشته باشد، فکر می کنم او باید به چین برود. بعید است با توجه به دستمزد بالا گرت بیل که حتی از الکسیس سانچس نیز در منچستریونایتد بیشتر است، تاتنهام علاقه ای به خرید این ستاره ولزی داشته باشد.”

به هر حال زیدان دیگر علاقه ای به حفظ ستاره ولزی ندارد و تیم هایی چون منچستریونایتد، بایرن مونیخ و تاتنهام نیز نمی خواهند برای خرید او ریسک کنند و بدین ترتیب احتمالا یکی از تیم های متمول چینی، مقصد گرت بیل لقب خواهند گرفت.

خبرهای مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*