گران ترین خرید تاریخ بارسلونا در آستانه ی پیوستن به شیاطین سرخ

گران-ترین-خرید-تاریخ-بارسلونا-در-آستانه-ی-پیوستن-به-شیاطین-سرخ

گران ترین خرید تاریخ بارسلونا در آستانه ی پیوستن به شیاطین سرخ :به گزارش ” اسپرت اسکولار “، عملکرد نه چندان قابل دفاع و فصل ضعیف کوتینیو در بارسلونا و انتقادات شدید از این ستاره 160 میلیون یورویی و برزیلی باعث شده  که جدا شدن وی در این تابستان از باشگاه بارسلونا امری قطعی تلقی شود و خود فیلیپه کوتینیو نیز تمایل خود به قطع همکاری با آبی اناری پوشان را ابراز کرده است.

 

کادناسر امروز در گزارشی مدعی شد منچستریونایتد علاقمند به جذب فیلیپ کوتینیو است و ممکن است ستاره برزیلی برای  فصل بعد دوباره به لیگ انگلیس باز گردد. اما مشکل اینجاست که بارسا یک سال و نیم قبل با 160 میلیون یورو کوتینیو را جذب کرد اما افت وحشتناک و غیر قابل پذیرش  او باعث شده هیچ تیمی علاقمند به پرداخت چنین رقمی برای خرید این بازیکن نباشد و بارسا احتمالا باید با ضرری هنگفت هافبک برزیلی خود را به فروش برساند.

 

احتمالا منچستر یونایتد بیش از 100 میلیون یورو برای خرید کوتینیو پرداخت نخواهد کرد و در صورت نهایی شدن این انتقال، بارسلونا گران ترین خرید تاریخ باشگاه خود را با ضرر مبلغی هنگفت و به ناچار به باشگاهی دیگر خواهد فروخت.

 

به جز منچستر، باشگاه متمول و فرانسوی  پاری سن ژرمن نیز علاقمند به خرید کوتینیو است اما رابطه ی نه چندان مطلوب دو باشگاه باعث شده اولویت بارسا، فروش هافبک خود به یونایند باشد اما اگر دو تیم بر سر رقم قرارداد انتقال کوتینیو به توافق نرسند، آنگاه پی اس جی احتمالا گزینه بعدی خواهد بود.

 

خبرهای ورزشی اسپرت اسکولار را دنبال کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*