گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر ایران با تراکتور به توافق رسید!

گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر ایران با تراکتور به توافق رسید! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، تیم فوتبال تراکتور امشب در حالی به مصاف نفت مسجد سلیمان می‌رود که مدیران این باشگاه، با مهاجم مورد نظر خود به توافق رسیدند. کوین فورچونه که سابقه بازی در لوشامپیونه فرانسه را دارد و فصل پیش نیز در لیگ 2 فرانسه درخشید، پس از مذاکره با تی تی ها، اکنون در آستانه پیوستن به این تیم است.

او بازیکنی 30 ساله است که در دوران فوتبال خود هیچگاه از کشور فرانسه بیرون نرفته و بازی در 6 تیم این کشور را تجربه کرده است. او فوتبال خود را از لیگ های محلی فرانسه آغاز کرد و به تیم لنس نیز رسید اما از سال 2018 در ترویس بازی کرد و توانست به همراه این تیم بدرخشد.

وی اهل کشور «مارتینیک» است؛ جزیره ای در آمریکای مرکزی که جزو مناطق تحت استعمار فرانسه محسوب می‌شود. فورتونه برای تیم ملی کشورش 5 بازی انجام داد و برابر کوبا موفق شد تنها گل ملی اش را بزند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

 

گران-ترین-بازیکن-تاریخ-لیگ-برتر-ایران-با-تراکتور-به-توافق-رسید2

در ادامه :

این فوتبالیست چپ پا در ترانسفر مارکت 1.5 میلیون یورو ارزش دارد و یکی از با ارزش ترین و به گفته مدیران تراکتور، «گران ترین فوتبالیست تاریخ فوتبال ایران» است. فورتونه فصل گذشته توانست 39 بازی برای ترویس انجام داد و 12 گل نیز به ثمر رساند. وی همچنین 10 پاس گل داد.

مهاجم جدید تراکتور در دوران فوتبال خود اکثرا به عنوان مهاجم نوک به میدان رفت اما تجربه بازی در پست های وینگر راست، وینگر چپ، هافبک هجومی و هافبک چپ را نیز دارد. او فصل گذشته سه بار موفق به دبل در لیگ 2 فرانسه شد.

کوین در بیشتر تیم هایش بازی با پیراهن شماره 10، 11 و 13 را تجربه کرد. در تیم ملی هم پیراهن شماره 9 را در اختیار داشت.

تراکتور فصل گذشته استوکس و اروین بریتانیایی در به عنوان مهاجم نوک در اختیار داشت اما بی انضباطی های مکرر این دو بازیکن سبب شد تا باوجود گلزنی در چند مسابقه، هر دو جزو خریدهای متوسط به شمار بروند. حالا مازولا، میمبلا و فورچونه به همراه سوگیتا در تیم تراکتور حضور دارند و باید دید در این فصل چه خواهند کرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*