کولاک نقل و انتقالاتی استقلال در اولین روز تمرینات!

کولاک-نقل-و-انتقالاتی-استقلال-در-اولین-روز-تمرینات!

کولاک نقل و انتقالاتی استقلال در اولین روز تمرینات!   به گزارش ” اسپرت اسکولار “،  امروز ، یکشنبه دوم تیرماه در حالی که هدایت آبی پوشان پایتخت بر عهده ی آندره آ استراماچونی ، مربی جوان ایتالیایی است روزی پر خاطره است؛ آبی ها از امروز برای لیگ نوزدهم که امید زیادی به آن بسته اند استارت خواهند زد و قصد دارند در این فصل با سرمربی جدید خود قهرمانی در لیگ برتر را دنبال کنند. موضوعی که آغاز پروژه آن از ساعت 17:30 در زمین تهرانسر خواهد بود.

 

روز مهم آبی ها البته ساعاتی زودتر از آنچه پیش بینی می شد آغاز شد و مدیران استقلال تصمیم گرفتند از ساعات ابتدایی صبح خریدهای نهایی و قطعی خود را به هواداران معرفی کنند تا این بازیکنان با خیالی آسوده و اعتماد به نفس بالا به استقبال اولین تمرین بروند.

خبرهای استقلال  را در اسپرت اسکولار بخوانید.

ساعت 11:10-  محمد بلبلی از سپیدرود رشت

کمتر از دو دقیقه قبل باشگاه استقلال با انتشار عکسی بر روی صفحات خود در فضای مجازی خرید جنجالی محمد بلبلی را تایید کرد و گفت که موفق شده قراردادی 4 ساله با هافبک تهاجمی 21 ساله فصل گذشته سپیدرود رشت عقد کند تا به این ترتیب او اولین خرید آبی ها در فصل جدید باشد.

استقلال با این بازیکن جوان رویای داشتن قائدی و صیادمنش را دنبال می کند و باز هم تابستان خود را با یک خرید جوان شروع کرده است.

محمد-بلبلی
ساعت 12:25 – علی دشتی در پست وینگر

دومین خرید رونمایی شد؛ علی دشتی که فصل گذشته گل فوق العاده ای به استقلال زده بود تا توانایی های خود را نشان دهد، به عنوان دومین خرید به هواداران معرفی شد. بازیکن کنگانی سابق پیکان، پارس جنوبی و سایپا که قرار است در خط حمله و در پست وینگر به استقلال کمک کند.

 

باشگاه استقلال قصد دارد تا قبل از عصر امروز سه خرید دیگر خود یعنی سیاوش یزدانی، مسعود ریگی و میلاد باقری را به هواداران معرفی کند تا هفته آبی ها در شروع تمرینات مملو از اتفاقات خوب باشد.

علی-دشتی

 

1:31 – میلاد باقری از مس کرمان

استقلالی ها یک ساعت بعد از معرفی علی دشتی، میلاد باقری را به عنوان خرید جدید خود در خط دفاعی معرفی کرد.

باقری 24 سال سن دارد و فصل گذشته در لیگ یک بوده و با پیراهن مس کرمان به میدان رفته و حالا قراردادی 3 ساله با استقلال به امضا رسانده تا مهره جدید آبی ها در خط دفاعی باشد.

میلاد-باقری

 

ساعت ۱۴:۱۰؛ سیاوش یزدانی ، جذاب ترین خرید آبی ها از سپاهان

سیاوش یزدانی مدافع دو فصل قبل تیم فوتبال سپاهان با امضای قراردادی رسما استقلالی شد و باشگاه دقایقی قبل با انتشار تصویر او و پیراهن آبی ها این خبر را اعلام کرد تا روز جذاب استقلالی ها ادامه داشته باشد.

سیاوش-یزدانی

 

ساعت 14:30؛ مسعود ریگی هافبک دفاعی جدید استقلال از پدیده رسید

استقلال امروز به عنوان آخرین پروژه نقل و انتقالاتی خود در روز نخست قرارداد مسعود ریگی را هم امضا کرد، بازیکنی که در پست هافبک دفاعی بازی می کند و باید با بازیکنان بزرگی در این پست رقابت کند.

ریگی فصل قبل یکی از بهترین بازیکنان پدیده بود و باید در استقلال با بازیکنان بزرگی برای رسیدن به ترکیب اصلی رقابت کند.

مسعود-ریگی-کولاک-نقل-و-انتقالاتی-استقلال-در-اولین-روز-تمرینات

دیدگاه‌ها 0

*
*