کاوانی از بازگشت نیمار به بارسلونا می گوید!

استارت-پروسه-قطع-همکاری-PSG-با-نیمار-حاشیه-ساز-زده-شد

کاوانی از بازگشت نیمار به بارسلونا می گوید! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، گفته می شود که نیمار تصمیم نهایی خود برای بازگشت به بارسلونا را گرفته است و در انتظار است تا پی اس جی برای شروع مذاکرات با بارسلونا از خود نرمش نشان دهد. ستاره برزیلی دو سال پس از ترک بارسا کاملا پشیمان و سرخورده است و می خواهد به جمع هم تیمی های سابق خود برگردد. او حاضر است از دستمزد خود بکاهد و حتی از هواداران بارسا نیز رسما عذرخواهی کند. رقم انتقال او قطعا کمتر از 250 میلیون یورو نخواهد بود و همین قضیه کار بارسا را دشوار خواهد کرد.

 

ادینسون کاوانی، ستاره اروگوئه ای پی اس جی در پاسخ به سوالی در مورد شایعات پیرامون آینده نیمار گفت:« در روزهای پایانی فصل گذشته با نیمار در مورد آینده صحبت کردم ولی در روزهای اخیر، خیر. تمرکز من روی کوپا آمه ریکا است ولی مطمئنم که نیمار دقیقا می داند که چه کاری باید انجام دهد.

 

او ماه های سختی را پشت سر گذاشته است و کوپا را هم از دست داد. آرزو می کنم نیمار هرچه سریع تر مصدومیت را پشت سر بگذارد و به روزهای خوبش برگردد. برای او بهترین ها را می خواهم. نیمار از روحیه و کاریزمای لازم برای پشت سر گذاشتن اتفاقات اخیر برخوردار است.»

 

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*