ژاوی رسما هدایت السد قطر را بر عهده گرفت

ژاوی رسما هدایت السد قطر را بر عهده گرفت : به گزارش “اسپرت اسکولار”، ژاوی هرناندز با اعلام رسمی باشگاه السد قطربه عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد و رسما به عنوان جانشین اوسوالدو فریرا پرتغالی کار خود را در اولین تجربه مربیگری آغاز می‌کند. قرار است سرجیو اوریل، ایوان توریس، اسکار هرناندز، ژوزه مانوئل سرجیو گارسیا و آنتونی ترامولاس اسطوره سابق بارسلونا را در این امر یاری دهند و به عنوان دستیاران ژاوی انتخاب شده‌اند.

ژاوی هفته گذشته پس از بازی با پرسپولیس در آخرین مسابقه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از دنیای بازی در فوتبال خداحافظی کرد تا حالا به عنوان سرمربی کار خود را در این باشگاه قطری پیگیری کند. از چند ماه قبل شایعات زیادی در خصوص جدایی فریرا و جانشینی ژاوی وجود داشت که حالا همه آن‌ها به واقعیت تبدیل شده است و باید اسطوره سابق بارسا و تیم ملی اسپانیا را در قامت جدیدی ببینیم.

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

 

ژاوی-رسما-هدایت-السد-قطر-را-بر-عهده-گرفت

در ادامه:

ژاوی طبق برنامه قرار است با السد از 14 تا 29 جولای اردوی تدارکاتی خود را در خیرونا اسپانیا برگزار کند. این اردو با حضور تمامی بازیکنان از جمله ملی پوشان قطری بعد از مسابقات کوپا آمریکا انجام می‌شود و رسما کار خود را زیر نظر ژاوی هرناندز آغاز می‌کنند.

السد امسال  با ثبت رکوردهای خارق العاده بالاتر از الدحیل مقام قهرمانی لیگ ستارگان را به دست آوردند و در لیگ قهرمانان آسیا نیز به عنوان تیم اول از گروه خود بالا رفتند.حالا مدیران این باشگاه با حضور ژاوی تنها به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هستند. مسئله‌‌ای که با توجه به تجربه‌ای که سرمربی جوان آن‌ها پس از قهرمانی‌ها متعدد در اروپا و جهان به دست آورده، دور از دسترس نیست. در این راه برخی شایعات از حضور فرانک ریبری و داوید سیلوا در فوتبال قطر خبر می‌دهد که بی شک نباید آن را بی ارتباط با موقعیت جدید ژاوی بدانیم. مسئله‌ای که می‌تواند پای بسیاری از ستارگان فوتبال را به این کشور حاشیه خلیج فارس باز کند.

دیدگاه‌ها 0

*
*