چلسی 4 – آرسنال 1 : چمیونز لیگ در دستان آبی های جزیره

چلسی-4---آرسنال-1-چمیونز-لیگ-در-دستان-آبی-های-جزیرهh

چلسی 4 – آرسنال 1 : چمیونز لیگ در دستان آبی های جزیره : به گزارش “اسپرت اسکولار”، شاگردان مائوریسیو ساری با ارائه ی یک نمایش مقتدرانه و بی نظیر توانستد با گذر از سد توپچی های لندن و 4 گل تماشایی فصل را با قهرمانی در لیگ اروپا به پایان برسانند.

دقایق ابتدایی بازی آرام دنبال شد و اولین فرصت بازی در دقیقه 8 برای آرسنال ایجاد شد. ارسال مایتلند نایلس با دفع کپا همراه بود و در ادامه ضربه اوبامیانگ به بیرون رفت.

در ادامه باز هم جریان بازی آرام دنبال شد و دو تیم بیشتر مشغول محک زدن یکدیگر بودند. در دقیقه 27 این گرانیت ژاکای سوییسی بود که شانس خود را برای باز کردن دروازه چلسی امتحان کرد اما ضربه او از بالای دروازه پتر چک به بیرون رفت.

 

 

چلسی-4-آرسنال-1-چمیونز-لیگ-در-دستان-آبی-های-جزیره

در دقیقه 34 امرسون فرصت خوبی برای باز کردن دروازه آرسنال داشت اما ضربه او با مهار سنگربان باتجربه توپچی ها همراه شد.

در دقیقه 40 و با همکاری پدرو و ژیرو، مهاجم فرانسوی چلسی فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او با عکس العمل تماشایی پتر چک همراه شد. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل در نیمه نخست رضایت دادند.

اما چلسی نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدا به گل رسید. امرسون ارسال خطرناکی روی دروازه آرسنال داشت و ژیرو موفق شد با یک ضربه سر شیرجه ای گل اول را به نام خود ثبت کند.

 

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار دنبال کنید.

 

بر خلاف انتظار این چلسی بود که بعد از زدن گل اول باز هم حملات خود را ادامه داد و در دقیقه 59 به گل دوم هم رسید. این بار ارسال عرضی هازارد با ضربه دقیق پدرو به گوشه دروازه همراه بود و ستاره اسپانیایی چلسی زننده گل دوم لقب گرفت.

حملات چلسی ادامه یافت و در دقیقه 64 و با خطای عجیب مایتلند نایلس روی ژیرو، چلسی صاحب یک ضربه پنالتی شد و در ادامه هازارد به سبک خاص خود و بر خلاف جهت حرکت پتر چک موفق شد گل سوم را نیز به ثمر برساند.

 

آرسنال که چیزی برای از دست دادن نداشت، سراپا حمله شد و در دقیقه 68 یکی از گل ها را جبران کرد. روی ریباند ضربه اوبامیانگ، ایوبی با یک شوت فوق العاده به گوشه دروازه کپا موفق شد گل اول آرسنال را وارد دروازه چلسی کند.

اما دوباره این چلسی بود که صاحب توپ و میدان شد و در دقیقه 72 به گل چهارم هم رسید. همکاری ژیرو و هازارد با پاس دقیق مهاجم فرانسوی همراه بود تا هازارد با ضربه ای تماشایی از مقابل دروازه زننده گل چهارم لقب گیرد.

چلسی-4-آرسنال-1

 

در دقیقه 74 هازارد می توانست با یک ضربه فنی هت تریک خود را کامل کند اما این بار پتر چک موفق شد ضربه او را مهار کند. در دقیقه 79 این ویلیان بود که فرصت خوبی برای زدن گل پنجم داشت اما شوت زمینی او را سنگربان آرسنال به زیبایی دفع کرد.

لحظاتی بعد آسپلیکوئتا نیز شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه آرسنال به بیرون رفت.

در دقیقه 85 آرسنال تا آستانه زدن گل دوم خود نیز پیش رفت اما ضربه ویلاک در موقعیتی تک به تک با اختلاف کمی از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت تا در نهایت چلسی با برتری مقتدرانه 1-4 فاتح لیگ اروپا شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*